fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zahraničný umelec tetuje choré deti, aby im spríjemnil pobyt v nemocnici

Máte tip? napíšte nám mailom

Umelec Benjamin Lloyd z Nového Zélandu prišiel so zaujímavým nápad. Na sociálnej sieti Facebook zavesil výzvu, že ak dosiahne pod svoj príspevok 50 lajkov, tak potetuje dočasným tetovaním všetky deti z Detskej nemocnice Starship v Auckladne. Nakoniec získal jeho príspevok viac ako 400 000 lajkov.

Napokon sa Lloyd rozhodol svoj sľub dodržať a začal malé deti a tínedžerov tetovať. Či už je to kvietinka, slniečko, lebka alebo motýliky… tento umelec dokáže nakresliť všetko.

https://www.youtube.com/watch?v=oKZWv-k2WrI&feature=youtu.be

Aj napriek veľkému talentu, začal Lloyd tetovať pred niekoľkými rokmi. Robil to len pre zábavu a tetoval iba dospelých. V súčasnosti sa jeho veľkou záľubou stalo tetovanie detí, ktoré sú v nemocnici. Aj takto im môže tento umelec spríjemniť chvíle v nemocnici. A nebojte sa, tetovanie je len dočasné.

Podľa Lloyda je jediná zlá vec na tetovaní detí to, že sa potom nechcú sprchovať. Veď predsa, kto by si nechcel nechať takéto krásne tetovania?

kid-tattoos-airbrush-bejamin-lloyd-new-zealand-1 kid-tattoos-airbrush-bejamin-lloyd-new-zealand-2 kid-tattoos-airbrush-bejamin-lloyd-new-zealand-3 kid-tattoos-airbrush-bejamin-lloyd-new-zealand-4 kid-tattoos-airbrush-bejamin-lloyd-new-zealand-6 kid-tattoos-airbrush-bejamin-lloyd-new-zealand-7 kid-tattoos-airbrush-bejamin-lloyd-new-zealand-8

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií