fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zamestnávatelia hľadali aj Homera Simpsona, Včielku Máju či elfov. Kurióznych pracovných ponúk bolo tento rok viacero

Zamestnávatelia hľadali na portáli Profesia.sk filmové i rozprávkové postavičky.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.12.2022 (Webnoviny.sk) – Pracovný portál Profesia.sk zaznamenal v roku 2022 viacero kurióznych pracovných ponúk. Zamestnávatelia hľadali filmové i rozprávkové postavičky. Pred Vianocami hľadal vianočných elfov aj Santa Claus. Pomoc s balením vianočných darčekov potreboval na pracovisku v Senci. V tlačovej správe o tom informoval portál Profesia.sk.

Hľadal sa Homer Simpson

Česká pobočka pracovného portálu zaznamenala pracovnú ponuku pre Homera Simpsona, ktorá okrem iného sľubovala, že z prihlásených Homerov Simpsonov urobí profíkov.

Zamestnancov hľadal na českej Profesii zrejme aj samotný agent 007. Od uchádzačov a uchádzačiek požadoval pretrepanú, ale nezamiešanú kombináciu IT zručností, a tiež zručností v oblasti obchodu a ľudských zdrojov.

Včielka Mája aj Vlk z Wall Street

Prácu si na Profesii v roku 2022 mohla nájsť aj Včielka Mája. Hľadala ju firma z Čadce. Iný zamestnávateľ z Trenčína zas hľadal Vlka z Wall Street.

„V tomto prípade je na mieste tiež zamyslenie, ako vyzerala príprava uchádzačov na pohovor a koľkí si počas reagovania na ponuku pozreli film s Leom DiCapriom,” píše Profesia.sk.

Viac k témam: Ponuka práce, Zamestnávatelia
Zdroj: Webnoviny.sk – Zamestnávatelia hľadali aj Homera Simpsona, Včielku Máju či elfov. Kurióznych pracovných ponúk bolo tento rok viacero © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Vajcia sa v USA stali symbolom inflácie, sú o 60 percent drahšie a ľudia ich pašujú z Mexika
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií