Ako sa zamiluješ a aká je tvoja láska? Prezradí ti to to, čo uvidíš na obrázku ako prvé

Ako sa zamiluješ a aká je tvoja láska? Prezradí ti to to, čo uvidíš na obrázku ako prvé

Dnes ti prinášame jedinečný test osobnosti, ktorý ti veľa povie o tom, ako sa zamiluješ a aj to, aká je tvoja láska. Na to, aby si to zistil, sa stačí pozrieť na obrázok a povedať, čo vidíš ako prvé.

horseface_0

Tvár starca

Pokiaľ si uvidel ako prvé tvár starého muža, s najväčšou pravdepodobnosťou to znamená, že vo všetko a nevynímajúc v láske akýsi väčší obraz či celok. Síce dokážeš oceniť malé, romantické gestá, no od vzťahu očakávaš podstatne viac a romantickými maličkosťami si ťa človek len tak nezíska. Uvedomuješ si, že pevný a úprimný vzťah si vyžaduje mnoho času, vzájomného pochopenia i energie. Pokiaľ ti to tvoj partner dá, získa si ťa.


 

Muž na koni

Ak si zbadal na obrázku ako prvého muža na koni, znamená to, že “skrotiť” ťa nie je vôbec jednoduché. Človek sa o teba môže akokoľvek snažiť, ty to ignoruješ. Čím viac sa druhý snaží, tým väčší odstup si začneš držať. Čo sa týka požiadavok na partnera, si mimoriadne vyberavý a máš na svoju polovičku nesmierne nároky. Mal by si však zbystriť, pretože možno práve kvôli tomu ti uniká pravá láska pomedzi prsty, hoc ju máš pred sebou už celé roky.

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Jurgiano zo skupiny Terapia posiela všetkým zaľúbeným párom svoj nový singel SPOLU!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*