fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako sa zamiluješ a aká je tvoja láska? Prezradí ti to to, čo uvidíš na obrázku ako prvé

Máte tip? napíšte nám mailom

Dnes ti prinášame jedinečný test osobnosti, ktorý ti veľa povie o tom, ako sa zamiluješ a aj to, aká je tvoja láska. Na to, aby si to zistil, sa stačí pozrieť na obrázok a povedať, čo vidíš ako prvé.

horseface_0

Tvár starca

Pokiaľ si uvidel ako prvé tvár starého muža, s najväčšou pravdepodobnosťou to znamená, že vo všetko a nevynímajúc v láske akýsi väčší obraz či celok. Síce dokážeš oceniť malé, romantické gestá, no od vzťahu očakávaš podstatne viac a romantickými maličkosťami si ťa človek len tak nezíska. Uvedomuješ si, že pevný a úprimný vzťah si vyžaduje mnoho času, vzájomného pochopenia i energie. Pokiaľ ti to tvoj partner dá, získa si ťa.

 

Muž na koni

Ak si zbadal na obrázku ako prvého muža na koni, znamená to, že “skrotiť” ťa nie je vôbec jednoduché. Človek sa o teba môže akokoľvek snažiť, ty to ignoruješ. Čím viac sa druhý snaží, tým väčší odstup si začneš držať. Čo sa týka požiadavok na partnera, si mimoriadne vyberavý a máš na svoju polovičku nesmierne nároky. Mal by si však zbystriť, pretože možno práve kvôli tomu ti uniká pravá láska pomedzi prsty, hoc ju máš pred sebou už celé roky.

Prečítajte si tiež:
Chalan z Česka sa rozhodol bojovať proti zlatokopkám! Takto to vyzeralo

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Dnes ti prinášame jedinečný test osobnosti, ktorý ti veľa povie o tom, ako sa zamiluješ a aj to, aká je tvoja láska. Na to, aby si to zistil, sa stačí pozrieť na obrázok a povedať, čo vidíš ako prvé.

horseface_0

 

Žena ležiaca pri rieke

Ak si sa zadíval na obrázok a zbadal si ženu, ktorá leží pri rieke, s veľkou pravdepodobnosťou to môže znamenať, že si sa v minulosti v láske veľmi popálil a sklamal, čo je dôvodom, prečo sa novej lásky a nového vzťahu bojíš. Zo strachu si svoje srdce zamkol a nechceš si doň nikoho vpustiť, pretože si prestal veriť, žeby niekto mohol ešte do tvojho života priniesť zamilovanosť a šťastie. Aj keď je samozrejmé, že tak ako všetko, aj zlomené srdce potrebuje čas, svoje zmýšľanie by si mal prehodnotiť, pretože na svete existuje človek, ktorý je pre teba ten pravý a ukáže ti, čo je to pravá láska.

 

Kamenný most cez rieku

Pokiaľ si ako prvé uvidel kamenný most, ktorý spája brehy, znamená to, že sa väčšinou vieš zamilovať ani nie tak do človeka ako takého ale skôr do predstavy, ktorú si o ňom vytvoríš. Miluješ skôr myšlienku samotnej lásky, romantiky a nespútanej vášne než konkrétnu osobu. Vlastne si tak trochu paradoxom, pretože hoc na jednej strane túžiš po vzťahu a láske, na druhej strane chceš aj voľnosť a slobodu. Mal by si si dopriať čas sám pre seba, aby si si utriedil myšlienky a srdce ti samo prezradí, po čom túži najviac.

Prečítajte si tiež:
Len z 3 ingrediencií! Urobte si domáce osviežovače vzduchu bez kvapky chémie

 

 

 

Zdroj: The Minds Journal

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií