fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďalšie kráľovské dieťa je na svete! Zara Tindall, vnučka kráľovnej Alžbety II., porodila dievčatko

Máte tip? napíšte nám mailom

Vnučka britskej kráľovnej Alžbety II. Zara Tindallová porodila v pondelok svoje druhé dieťa.

Informovala o tom včera (utorok 19.6.) spravodajská stanica Sky News s odvolaním sa na vyhlásenie kráľovskej rodiny.

Novonarodené dievčatko má hmotnosť približne 4,2 kg a prišlo na svet v nemocnici Stroud Maternity Unit v grófstve Gloucestershire. Jeho meno kráľovská rodina zatiaľ nezverejnila.

Druhé dieťa Zary Tindallovej a jej manžela Mikea Tindalla je v poradí 19. v následníctve na trón a súčasne 7. pravnúčaťom kráľovnej Alžbety II.

Buckinghamský palác vo vyhlásení uviedol, že pri pôrode bol prítomný aj Mike Tindall. Manželia už spolu majú štvorročnú dcéru Miu.

Vo vyhlásení sa ďalej píše: “Kráľovná, vojvoda z Edinburghu, princezná, kapitán Mark Phillips a Mikovi rodičia, Philip a Linda Tindallovci, už boli o tejto (radostnej) novine informovaní a sú z nej nadšení.” 

Zara Tindallová (36), bývalá športová jazdkyňa, v decembri 2016 potratila. Za manžela má od roku 2011 niekdajšieho hráča rugby Mikea Tindalla (39).

Matkou Zary Tindallovej je princezná Anna, ktorá je v poradí druhá najstaršia zo štyroch detí kráľovnej Alžbety II. a jej jediná dcéra.

Prečítajte si tiež:
Ako dnes vyzerá Eminem? Na peroxidové vlasy zabudni, raper radikálne zmenil vzhľad a určite by si ho nespoznal

Zdroj: teraz.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií