fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zaručený spôsob, ako zapôsobiť na opačné pohlavie

Túžite si nájsť partnera, ale nemáte ani tušenie, čo máte robiť, aby ste si ho dokázali nájsť? Máte pocit, že už ste skúsili takmer všetko, lenže ani tak sa vám nepodarilo nájsť si princa na bielom koni, s ktorým by ste prežili zvyšok svojho života v dobrom aj v zlom? Poradíme vám, čo máte robiť, aby ste zapôsobili na opačné pohlavie.

Na nič sa nehrajte

Veľa žien, keď chce zapôsobiť na opačné pohlavie, robí všetko možné a aj nemožné, aby si daného muža získalo. Častokrát sa však stáva, že ženy zabudnú na svoje JA a správajú sa neprirodzene, až afektovane. Dávajte si ale na toto pozor. Muži neznášajú falošnosť a pretvárku. Ak neviete ako ďalej, kľudne vyskúšajte aj internetovú zoznamku, o ktorej sa hovorí, že je to posledná nádej pre nesmelých.

Komunikatívnosť

Ak už máte dohodnuté stretnutie s nejakým mužom, nebuďte partizán. Komunikujte s ním, pretože akonáhle budete väčšinu času ticho a budete na otázky muža odpovedať stroho, len ťažko sa bude s vami chcieť opäť stretnúť. Samozrejme, že mu nemusíte hneď hovoriť o tom, že rada nosíte tangá a používate kvalitný make-up. Úprimne, toto muža nebude zaujímať. Bude sa sústreďovať najmä na vaše správanie.

Majte sa rada

Veľa žien si vyčíta nadbytočné kilogramy, krivé obočie, jemné vlasy, pritom si neuvedomujú, že aj tieto kvázi nedostatky môžu pomôcť. Nie každý muž chce jeden konkrétny typ ženy. Každý muž je iný a niekomu sa síce nemusíte páčiť, niekto však bude vami úplne posadnutý a vaše nedostatky si nebude všímať. V prvom rade majte sama seba rada a až potom si môžete hľadať partnera. Sebaláska a zdravé sebavedomie je dôležité pre váš partnerský život. O tom nepochybujte. Spravte niečo pre seba – choďte si kúpiť podväzkové pásy, nechajte si v kaderníctve vytvoriť nový účes. Robte to, čo vás robí šťastnou a spokojnou. Uvidíte, že čoskoro zmeníte status zo slobodnej na zadanú.

Foto: Pexels

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií