Zásnuby, aké ste ešte nevideli: Hlbokú lásku jej vyjadril v hlbinách oceánu

Zásnuby, aké ste ešte nevideli: Hlbokú lásku jej vyjadril v hlbinách oceánu

Zásnuby pod hladinou si dvojica iste zapamätá do konca života.

29-ročný Lawrence Tufnel sa rozhodol po rokoch randenia so svojou 25-ročnou priateľkou Jasmine Robertson, že ju požiada o ruky. Nechcel však klasické zásnuby a tak zvolil skutočne originálny spôsob, ako dá svojej milovanej zásnubný prsteň.


Vzal Jasmine na podvodnú prehliadku Veľkého Bariérového útesu v Austrálii. Vo chvíli, keď sa nachádzali na mieste, odkiaľ vidieť na útes v Queenslande, sa Lawrence otočil k svojej priateľke, kľakol si a vytiahol prsteň. V tom čase za ním stál ich inštruktor potápania, ktorý držal v ruke nápis: “Jasmine Robertson, vezmeš si ma?” Následne jej inštruktor ukázal, že ak chce povedať “Áno,” nech zdvihne palec hore, a ak “Nie,” tak nech ho dá dole. Jasmine bez zaváhania zdvihla palec hore a prijala zásnubný prsteň.

Lawrence neskôr povedal, že pre toto miesto k zasnúbeniu sa nevybral náhodne. Zvolil ho preto, že pred šiestimi rokmi tu mali prvé rande a taktiež sa potápali. “Absolvovali sme spoločne už mnoho potápačských akcií, takže som sa rozhodol práve pre takéto zásnuby. Vedel som, že to bude špeciálne. Jasmine nemala ani potuchy, čo sa deje. Povedal som jej, že ideme pod vodu, aby sme videli krásne miesto, akým tento útes je. Netušila nič o tom, čo plánujem,” povedal šťastný muž.

 

 

 

Zdroj: https://www.goodnewsnetwork.org/his-love-for-her-is-deep-so-he-proposed-to-her-underwater-at-the-great-barrier-reef/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Zážitky, na ktoré sa nedá zabudnúť
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*