fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zatočte s opuchnutými očami, akné a vráskami. Pomôže vám ĽAD

Hovorí sa, že „naša tvár je naším šťastím“. Každá žena chce mať krásnu, zdravú a žiarivú pleť, v čom nám môže pomôcť ľadová terapia, ktorá má relaxačný a terapeutický účinok.

Všetko, čo potrebujeme na domácu kryoterapiu, je veľa ľadu. Môžeme si urobiť aj ľadové kocky so zeleným čajom, uhorkou alebo citrónom…

1. Veci, ktoré by sme mali vedieť o studenej  terapii

•    Vždy by sme mali mať čistú tvár, ak si chceme urobiť studenú terapiu.
•    Nosme gumené rukavice pri držaní kociek ľadu (budú chrániť naše ruky, hlavne keď máme v pláne dať si dlhú relaxáciu tváre).
•    Nemali by sme používať ľad priamo na masáž tváre (mal by byť pokrytý mäkkou handričkou alebo plastovým vreckom).
•    Kocku ľadu môžeme použiť priamo na redukciu akné alebo opuchu okolo očí.
•    Aby sme zabránili kožným popáleninám, nikdy by sme nemali používať ľad na telo viac ako 1 hod.
•    Môžeme zdvojnásobiť účinok, keď si urobíme ľad s uhorkou, zeleným čajom alebo cesnakom.

2. Hladšia pleť

Každý večer alebo pred tým, ako pôjdeme do postele, môžeme skúsiť toto: umyjeme si tvár, naplníme plastové vrecko ľadom a jemne budeme masírovať oblasť tváre a krku po dobu 3 minút. V priebehu niekoľkých dní sa dostavia viditeľné výsledky: naša pokožka bude svieža a hladká. Terapia ľadom zabraňuje tvorbe vrások a pomôže nám lepšie spať.

7284760-paracomenzar-1476442957-650-730822cd2f-1477398881

3. Žiadne akné

Terapia ľadom je jedným z najlepších spôsobov, ako zatočiť s akné.  Umyjeme si tvár, zabalíme kocku ľadu do čistej mäkkej tkaniny alebo obrúska a jemne zatlačíme na pupienok na 3-5 minút. Výsledok je prekvapivý.

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií