fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zaujíma ťa, ako dopadne tvoja svadba? Odpoveď ti načrtne znamenie tvojho zverokruhu

Máte tip? napíšte nám mailom

Svadba je jedným z významných okamihov v živote, na ktorý sa teší azda každá žena. Ak ťa zaujíma, ako dopadne tá tvoja svadba, tak ti to dnes môže napovie znamenie, v ktorom si sa narodila.

Baran

Ak ste v znamení barana, tak váš deň D si budete chcieť užiť v kráľovskom štýle. Budete musieť mať všetko veľkolepé a na svadbe budete chcieť mať všetkých ľudí. Tí vás samozrejme budú obdivovať a chváliť, pretože budete nádherná. Všade budete mať kvety a vaša výzdoba bude doslova kráľovská.

Býk

Býci túžia po tradičnej svadbe v kostole v kruhu najbližších. Nepotrebujú veľkolepú svadbu, ale naopak potrpia si na tradície. Za celý večer sa na svadbe určite nudiť nebudete, pretože nevynecháte žiadnu svadobnú zvyklosť.

Blíženci

Pokiaľ patríte k blížencom, tak vaša svadba bude prebiehať v nejakej tmavej miestnosti v podkroví. Objednáte si najlepšieho DJ v okolí a budete sa zabávať celý večer. Práve zábava bude to, čo pre vás bude to najdôležitejšie.

Rak

Raky považujú svadbu za veľmi intímny zväzok. Aj preto si na ňu pozvú iba dvoch svedkov, ktorí sa za ich lásku zaručia. Po obrade si nájdete romantické miestečko v súkromí, kde si túto veľkolepú chvíľu spoločne užijete. Veľkou výhodou je skutočnosť, že za svadbu neutratíte skoro nič.

Prečítajte si tiež:
Hrozné! Majiteľ týral fenku, nechal ju bez vody, jedla a vo výkaloch

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Svadba je jedným z významných okamžikov v živote, na ktorý sa teší azda každá žena. Ak ťa zaujíma, ako dopadne tá tvoja svadba, tak ti to dnes môže napovie znamenie, v ktorom si sa narodila.

Lev

Lev túži po veľkej svadbe, na ktorú si pozve samé veľké osobnosti. Nebudú chýbať tanečníci, speváci či kúzelníci, ktorí budú zabávať ostatných svadobčanov. Pre leva je totiž dôležité, aby sa hostia dobre bavili.

Panna

Po romantickej svadbe v prírode budú túžiť ženy v znamení panna. Budú mať obrad a oslavu vonku na čerstvom vzduchu, pričom nevesta bude mať jednoduché padavé šaty. Tento výnimočný okamžik im zveční profesionálny fotograf, ktorý im urobí nezabudnuteľné fotografie.

Váhy

Ľudia v znamení váhy milujú históriu a presne taká bude aj ich svadba. Objednajú si zámok alebo podobné historické priestory, z ktorých bude dýchať história. Okúzľujúcou bude aj výzdoba, pretože túžia po romantike.

Škorpión

Škorpióni nie sú ako ostatní, a tak vôbec netúžia po veľkej svadbe a krásnych priestoroch. Sami nechápu, čo na tom všetci vidia. Naopak, im úplne stačí obrad na radnici.

Prečítajte si tiež:
Snúbenci si svoje ÁNO povedali na Mount Evereste. Po prezretí ich svadobných fotiek, zatúžiš po svadbe v horách aj ty

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Svadba je jedným z významných okamihov v živote, na ktorý sa teší azda každá žena. Ak ťa zaujíma, ako dopadne tá tvoja svadba, tak ti to dnes môže napovie znamenie, v ktorom si sa narodila.

Strelec

Ľudia v znamení strelec túžia po obrade v lone prírody a hostine pri ohni. Nemala by chýbať zábava s gitarou, po ktorej bude nasledovať spánok v spacom vaku.

Kozorožec

Po veľkej svadbe v centre mesta túžia kozorožci. Milujú pohľad na mesto plné moderných stavieb a preto aj svadbu chcú mať v nejakom luxusnom dome v centre.

Vodnár

Za smiešnu záležitosť považujú svadbu vodnári, ktorí žijú bohémskym životom. Práve oni vidia svoju svadbu skôr ako zábavku, preto jej neprikladajú takú vážnosť.

Ryby

Svadba ryby bude plná sĺz šťastia. Nielen ona, ale aj hostia budú touto veľkolepou udalosťou dojatí. Svadba sa odohrá za svitu mesiaca a obrad bude na lúke.

Ak túžiš presne po takej svadbe, tak zdieľaj, nech sa ti to splní.

Foto: Wikimedia Commons
Zdroj: www.koule.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií