fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj LucyPug je iba človek: TOTO sú zaujímavosti, ktoré o sebe prezradila

Máte tip? napíšte nám mailom

Zaujímavosti o LucyPug, ktoré by ste mali vedieť. Hoci je známa influencerka a youtuberka, stále je len človek, ako každý iný a aj ona má svoje fóbie.

LucyPug je slovenská youtuberka a instagramová influencerka. Aktuálne ju na Instagrame sleduje 760 500 sledovateľov a na Youtube ju odoberá 553 tisíc ľudí. Obe čísla sú na slovenské pomery celkom slušné. Toto ste však zaručene o nej nevedeli!

1. Má hypermobilitu kolien

LucyPug sa narodila s príliš ohybnými kolenami. To znamená, že ich dokáže ohnúť do neprirodzenej polohy. Podľa jej slov to však nie je žiadna výhra. Musí si dávať pozor na to, ako stojí a vraj to kazí fotky. Niekedy si musí nohy upraviť Photoshopom, inokedy jej neostáva nič iné, iba ich vymazať.

2. Chutia jej pukance a citróny

Vždy, keď ide do kina, kúpi si najväčšie balenie pukancov a dokáže ho zjesť úplne sama. Z kina potom vždy odchádza s vyštípanými perami, no podľa jej slov to za to stojí. Isté obdobie svojho života bola závislá aj od citrónov. Musela ich jesť každý deň a občas si do nich aj zahryzla.

Prečítajte si tiež:
Milka Vášáryová si ulietava na rocku! Povedali by ste to o nej?

https://www.instagram.com/p/B2j_NVeCQaD/

3. Neznáša podlhovasté a slizké veci

Neznáša slizniaky, hady, úhory a všetko podlhovasté a klzké. Raz vraj na jedného slizniaka stúpila a bolo jej z toho zle. Rovnako nemá rada ani penový materiál, z ktorého sa vyrábajú napríklad akustické peny, alebo špongie na tabuľu. Ak niečo takéto chytí do ruky, okamžite má zimomriavky po celom tele.

4. Vždy je všade skôr

Má strach z toho, že bude meškať. Na dohodnutom mieste je vždy o niekoľko minút skôr, len zo strachu, že príde neskoro. A keďže jej priateľ GogoMan podľa jej slov vraj mešká neustále, ona je tá, kto ho musí naháňať, inak je vo veľkom strese.

5. Má stres zo všetkého

Medzi typické zaujímavosti o LucyPug patrí aj to, že sa bojí opýtať niekoho cudzieho akúkoľvek otázku. Desí ju totiž, že sa jej budú ľudia smiať. V strese je aj vtedy, keď má dôležitú schôdzku. A ak nevie, ako niektoré situácie dopadnú, prežíva veľký stres a hneď myslí na to najhoršie.

Ako na dobrý make-up podľa LucyPug? V tomto článku môžete nabrať inšpiráciu

https://www.instagram.com/p/B2EjgTnigr-/

Prečítajte si tiež:
FOTO: Neznáme ženy si vymenili miesto v lietadle, jednej to totálne zmenilo život!

6. Televízor

LucyPug má zapnutý televízor, aj keď ho práve vôbec nepozerá. To zrejme pozná každý. Ste doma sami a možno sa v podvedomí cítite nepríjemne, alebo sa dokonca bojíte. A keďže sa nechcete cítiť osamelo, do pozadia si zapnete televíziu, čo vo vás vzbudí taký pocit, akoby bol doma niekto z rodiny alebo z priateľov.

7. Ak ju zobudíte, bude nevrlá

LucyPug je spachtoš od prírody a preto vždy, ak ju niekto ráno zobudí, je naňho nahnevaná a nepríjemná. Samozrejme, keď ju ranná agresia prejde, začne ju to mrzieť, ale jednoducho si s tým nedokáže pomôcť. Skoré budíčky sú pre ňu veľmi nepríjemné a najradšej by v posteli preležala pol dňa. Na druhej strane si uvedomuje, aká strata času by to pre ňu bola.

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií