Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zbavte sa negatívnej energie: Tieto triky vám zaistia šťastie a pohodu!

Negatívna energia dokáže oslabiť nielen fyzické telo, ale aj dušu. Do života dokáže vnoriť strach, úzkosť aj depresie. Chrániť sa pred ňou dokážete aj týmito „zázračnými” amuletmi.  

Každodenný stres, ktorý na nás pôsobí z každých strán môže vo vysokej miere ovplyvňovať celkové zdravie aj psychiku. Hoci sa môže zdať, že nič nás nerozhodí, neskôr príde záťaž v podobe životnej skúšky a my zrazu vybuchneme ako sopka. Takýmto spôsobom sa oslabuje naša dobrá aura, čím si na seba môžeme privolať rôzne nešťastia. Ako sa teda chrániť pred negatívnou energiou?

Zázračné amulety, ktoré zvyšujú ochranu pred negativitou

Energia vždy bola aj bude. Cieľom nasledujúcej ochrany je zmena nepriaznivej energie na dobrú. Dôkazom zmeny energie sú malé deti, ktoré z minúty na minútu sa dokážu rozplakať a zároveň tešiť zo života. Školení šamani sú stvorení k tomu, aby dokázali premeniť energiu tak, že sa človek bude cítiť šťastne a spokojne. Mnohí ľudia ale netušia, ako si zabezpečiť pozitívnu energiu. Efektívnym spôsobom je vizualizácia. Predstavte si, že je okolo vás bublina, ktorá nevpustí do vášho osobného priestoru žiaden negatívny lúč.

V tomto smere je nápomocná modrá farba, ktorá sa spája s anjelmi. Ďalším spôsobom je práve vizualizácia zrkadla, ktorá má pomôcť k ochrane nielen pred negatívnou energiou, ale aj pred osobou, ktorá vám ju do života vnáša. Ak náhodou nemôžete túto osobu zo života vytesniť, predstavte si, ako medzi vami stojí práve toto zrkadlo, ktoré oddeľuje jeho negativizmus od vás.

Negatívna energia nemá vo svete svoj koniec, ale je možné sa voči nej brániť. Ak uprednostňujete fyzické amulet, vhodný je napríklad Pi Yao (Pi Xiu) – zelené stvorenie, ktoré údajne bojuje proti sile zlých duchov. Vhodné je tiež  si zabezpečiť obrazy Kuan Yin – bohyne milosrdenstva, ako aj iné predmety. Napríklad sošku Budhu, čínskeho draka, či hľadať klasický štvorlístok pre šťastie. Ak ho nenájdete, rovnakú silu môže mať práve vizualizácia, ktorou si predstavíte, že  štvorlístok už máte. Následne je potrebné sa už len zamerať na jeho ozdravnú silu.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií