fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zdarma peniaze na Steam!

Máte tip? napíšte nám mailom

Dnes už peniaze môžeme zarábať aj tým, že si to vďaka nám odkliká nejaký ten program. V tomto článku sme si pre vás prichystali program Idle Master, vďaka ktorému si môžete pomaly, ale pekne privyrobiť na Steame.

Idle Master je program, ktorý vám automaticky naskenuje kartičky, ktoré by vám mohli dropnúť. Tento program bude tie hry falošne hrať a tie kartičky sa vám budú automaticky objavovať v inventári.

A ako si teda môžeme zarobiť tie peniaze? Odpovede nájdete v tomto článku.logo

Mnohí z vás sa budete chcieť určite opýtať, či je toto legálne.
A naša odpoveď je: Áno, je to legálne, za toto nemôžete dostať Vac.

Dokonca Steam z toho profituje, ak vám čoraz viac a viac tých kartičiek spadne, tím viac sa ich na markete predá. Takže z toho budú mať viac peňazí aj oni. Ja sám som niekedy tento program používal a môžem to len doporučiť. Funguje na 100% a je to všetko na 100% zadarmo.

Program si môžete stiahnuť tu.

Prečítajte si tiež:
Český cyklista sa tešil z "víťazstva", no smeje sa z neho celý svet!

Prihláste sa cez ten program na svoj Steam účet a program začne automaticky “idlit”.
Môžete si všimnúť, že koľko kariet vám ešte celkovo dropne a v nastaveniach si to môžete dokonca aj naklikať, podľa akého algoritmu by sa mal ten program riadiť. Odporúčame si ten algoritmus nastaviť od najvyššej hodnoty tej kartičky. Taktiež najlepšie nastavenie je, aby ten program prechádzal každú kartičku zvlášť!

Ak máte čím viac tých hier spustených, tak tým tie karty padajú pomalšie.

idle
Zdroj:
youtube.com
steamfree.cz
gameranx.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií