fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zdravotná sestra zažila najhorší deň vo svojom živote. Vo vedľajšej miestnosti počas jej zmeny horelo malé bábätko

Máte tip? napíšte nám mailom

Požiar v nemocnici spôsobil malému bábätku až 75% popáleniny.

V novembri 2014 sa narodil v ruskom meste Tula rozkošný chlapček Matvey Zakharenkosolov. Na prvý pohľad išlo o zdravého chlapčeka, ktorého však trápila žltačka. Aj preto bol umiestnený do postieľky s prísunom modrého svetla, ktoré znižuje výskyt žltačky.

Bohužiaľ, zdravotná sestra, ktorá mala byť celý čas pri bábätku, na chvíľu odišla a vtedy nastal skrat elektrického prúdu a postieľka s dieťatkom začali horieť. Divný zvuk, ktorý všaj počula, ju privolala naspäť, a tak požiar uhasila. Hoci išlo o zázrak, pretože bábätko prežilo, smutné bolo to, že malo až 75% popálenie tela.

2018-01-09_0710

Príbeh mal aj naďalej smutné pokračovanie. Ihneď po tejto hroznej udalosti sa matka tohto chlapčeka vzdala, a tak ostal so svojím ťažkým osudom sám. Matvey je však veľký bojovník a nevzdáva sa aj napriek ťažkému životnému začiatku.

Titulná foto: Pexels
Zdroj: Trendweb.sk,  electropiknik.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií