Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zelenskyj navštívil vojenské jednotky v Donecku, venoval sa viacerým otázkam 

Zelenskyj vo vyhlásení na Telegrame uviedol, že uskutočnil podrobné stretnutie o bezpečnosti s vojenskými lídrami a venoval sa mnohým otázkam.

26.6.2024 (SITA.sk) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v stredu so svojím najvyšším vojenským vedením navštívil jednotky v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny. Referuje o tom web news.sky.com.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Zelenskyj vo vyhlásení na Telegrame uviedol, že uskutočnil podrobné stretnutie o bezpečnosti s vojenskými lídrami a venoval sa mnohým otázkam.

„V Kyjeve sa uskutoční samostatný rozhovor, najmä s predstaviteľmi, ktorí musia byť tu a v iných oblastiach blízko frontovej línie – v zložitých komunitách, kde ľudia potrebujú okamžité riešenia. Riešenia, ktoré z Kyjiva jednoducho nevidieť,“ povedal.

Zelenskyj poznamenal, že bol „prekvapený“, keď sa dozvedel, že niektorí príslušní úradníci neboli v regióne „šesť mesiacov alebo dlhšie“.

„Uskutoční sa vážny rozhovor a vyvodím z toho príslušné závery,“ dodal Zelenskyj.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v júni 2024 (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident, vojna na Ukrajine, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Zelenskyj navštívil vojenské jednotky v Donecku, venoval sa viacerým otázkam  © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií