fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zelenskyj sa okrem Bidena stretol aj s poľským prezidentom (video)

Politici okrem iného diskutovali o strategických plánoch do budúcnosti, bilaterálnych vzťahoch a interakciách na medzinárodnej úrovni v roku 2023.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.12.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa cestou z USA na Ukrajinu stretol s poľským prezidentom Andrzejom Dudom. Zelenskyj na komunikačnej platforme Telegram zverejnil fotografiu so svojím poľským kolegom, ku ktorej napísal, že si zhrnuli rok, „ktorý priniesol historické výzvy v dôsledku rozsiahlej vojny“.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Politici tiež diskutovali o strategických plánoch do budúcnosti, bilaterálnych vzťahoch a interakciách na medzinárodnej úrovni v roku 2023. Informuje o tom spravodajský portál televízie CNN.

Príspevok sprevádzalo aj video, v ktorom je vidno ako Zelenskyj vystupuje z lietadla v poľskom Rzeszówe. Nie je jasné, kedy ukrajinský prezident dorazil do Poľska.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Americký prezident, Poľský prezident, rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident
Zdroj: Webnoviny.sk – Zelenskyj sa okrem Bidena stretol aj s poľským prezidentom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií