fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zelenskyj telefonoval s Hegerom, poďakoval sa mu za pomoc a pozval ho na Ukrajinu

Premiér ho informoval o piatkovom mimoriadnom rokovaní vlády, ktorého výsledkom bolo schválenie dodania stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.3.2023 (SITA.sk) – Poverený premiér Eduard Heger v piatok telefonoval s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským. Informoval ho tak o dnešnom mimoriadnom rokovaní vlády, ktorého výsledkom bolo schválenie dodania stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu.

Viac o téme: Vojna na na Ukrajine

Zelenský tento krok ocenil a poďakoval sa za významnú pomoc v posilnení obranyschopnosti Ukrajiny. Hegera súčasne pozval na návštevu Ukrajiny, pričom predseda vlády toto pozvanie prijal. V tlačovej správe o tom informoval Úrad vlády SR.

Viac k témam: Predseda vlády, rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident, vojenská invázia, Vojenská pomoc Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Zelenskyj telefonoval s Hegerom, poďakoval sa mu za pomoc a pozval ho na Ukrajinu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií