fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena našla na ceste pohybujúce sa vrece na odpadky, keď ho otvorila neverila vlastným očiam!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie príroda, ale ľudia sú krutí!

Aj keď sa ľudia považujú za múdrych, v mnohých prípadoch sa to povedať nedá. Presvedčila sa o tom aj Malisse Sergent Lewis, ktorá raz meškala do práce a rozhodla sa ísť skratkou. Po chvíli jej pozornosť upútalo čierne vrece na odpadky, ktoré zbadala pohodené na ceste. Najskôr si myslela, že nejakí bordelári na cestu hodili odpad, no toto čierne vrece sa pohybovalo.

A to ju prinútilo zastaviť auto a zistiť, čo je vnútri. Po tom, ako ho rozbalila, nemohla uveriť vlastným očiam. Bolo v ňom ukryté čierne šteniatko s obojkom, no nemalo na ňom meno ani adresu. Žena si ho vzala domov s tým, že zatiaľ si ho nechá a bude sa snažiť nájsť človeka, ktorý mu to spravil. Neskôr sa však rozhodla, že človek, ktorý dokáže toto spraviť mláďaťu si ho vôbec nezaslúži, a tak si ho s rodinou nechala u seba. Psík, ktorého pomenovali Hefty, je teraz šťastný a hlavne v dobrých rukách.

dog

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií