Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena neznášala svoju prácu, a tak sa rozhodla dať výpoveď. List, ktorý napísala šéfovi, už zdieľali tisíce ľudí!

Výpoveď aká sa len tak nevidí!

Hádam každý z nás je občas zo svojej práce znechutený, no nájdu sa i takí, u ktorých tento stav trvá dlhodobo a svoju prácu doslova znenávidia, a tak sa rozhodnú dať výpoveď. Inak tomu nebolo ani v prípade Marlene, ktorá to už v zamestnaní nevedela vydržať. Táto žena však z práce nechcela odísť len tak, svojmu šéfovi sa rozhodla nechať poriadne drsný odkaz.

1997519

„Drahý pán MacGillivray, táto práca je poriadna kravina a ja odchádzam. Po 30. júni ma tu už neuvidíte a nemôžem sa toho dočkať. Veľa šťastia s hľadaním poskoka, ktorý to tu bude upratovať. Nazdar. Marlene,“ znela výpoveď, ktorú si mohol nájsť šéf.

Vnučka Marlene, ktorá si list prečítala, ostala prekvapená z toho, ako sa jej babička zachovala, a tak sa rozhodla list odfotiť a zdieľať na Twitteri, kde získal tisíce zdieľaní.

Zdroj: Twitter

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií