fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena pri návšteve klenotníctva omylom rozbila náramok. Keď ju oboznámili s jeho cenou, odpadla

Máte tip? napíšte nám mailom

V klenotníctvach by si mal človek dávať obrovský pozor. Stačí totiž chvíľka nepozornosti a môže nastať kolaps. Svoje o tom vie i žena, ktorá omylom rozbila náramok.

Človek, ktorý sa rozhodne skúšať luxusné a drahé kúsky či už oblečenia, alebo šperkov, by mal byť nanajvýš opatrný, pretože cena týchto vecí môže byť astronomicky vysoká a stačí chvíľka nepozornosti a jeho finančná situácia sa môže poriadne zhoršiť. Svoje by o tom vedela porozprávať aj turistka, ktorá sa rozhodla v čínskom meste Ruili navštíviť klenotníctvo, kde sa jej zapáčil jeden náramok. Ten si rozhodla vyskúšať, lenže omylom sa jej vyšmykol a rozbil sa.

Žena ostala v šoku, no najväčší šok ešte len prišiel – predajca jej oznámil cenu rozbitého náramku. Ten stal neuveriteľných 300 000 jüanov, čo je v prepočte necelých 39-tisíc eur. Keď túto sumu zákazníčka počula, okamžite omdlela. Veď nie sa ani čomu diviť, veď za toľko peňazí si človek môže kúpiť poriadne auto, byt či niekoľko luxusných dovoleniek.

Rodina ženy, ktorá s ňou bola v klenotníctve ponúkla predajcovi za náramok 70 000 jüanov, ale on nesúhlasil a tvrdil, že je to málo. Nakoniec bol privolaný znalec, ktorý hodnotu šperku stanovil na výšku 180 000 jüanov. S touto cenou sa už predajca uspokojil.

Prečítajte si tiež:
Zdravé grilovanie: Viete, ako na to? Pozrite si týchto 5 rád

 

 

Zdroj: Lad Bible

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií