fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena mala dostať za sobáš s cudzincom 1 500 eur, hrozí jej akurát tak väzenie (video)

Polícia zasahovala na matričnom úrade v Trebišove v rámci akcie s krycím názvom Bride.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.4.2023 (SITA.sk) –
aktualizované 24. apríla 2023, 12:56

Priamo na matričnom úrade v Trebišove zasahovala Národná jednotka boja proti nelegálnej migrácii v súčinnosti s cudzineckou políciou v rámci policajnej akcie s krycím názvom Bride.

Ako informovala Karolína Barinková z Prezídia policajného zboru, išlo o svadobný obrad účelového manželstva medzi občanom Maroka M.B., ktorý sa z dôvodu neplatnosti jeho víza mal zosobášiť so Slovenkou B.K. Páchateľ mal za manželstvo s ním sľúbiť odmenu vo výške 1 500 eur.

Nevesta je vyšetrovateľom stíhaná pre trestný čin prevádzačstva, v prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na dva až osem rokov. S cudzincom z Maroka vykonajú úkony smerujúce k jeho administratívnemu vyhosteniu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: akcia “Bride”, Prevádzačstvo, Sobáš, účelové manželstvo
Zdroj: SITA.sk – Žena mala dostať za sobáš s cudzincom 1 500 eur, hrozí jej akurát tak väzenie (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií