Žena s rakovinou sa v nemocnici vydala za svojho milovaného. Radosť zo svadby im však dlho nevydržala

Žena s rakovinou sa v nemocnici vydala za svojho milovaného. Radosť zo svadby im však dlho nevydržala

reklama

Mladá žena si krátko pred smrťou splnila najväčší sen.

Heather sa s Davidom stretla ešte v roku 2015 na tanečných kurzoch. Padli do oka a odvtedy boli nerozlučnou dvojicou. Po roku a dvoch dňoch randenia ju David požiadal o ruku a ona povedala “Áno.” Krátko po zásnuboch sa začal zdravotný stav ženy zhoršovať a tak požiadala svojho snúbenca, aby s ňou zašiel do nemocnice. Diagnóza lekárov bola jednoznačná – rakovina prsníka v pokročilom štádiu. Davida to od lásky neodradilo a ešte v ten deň prenajal kočiar s koňmi a v takejto romantickej atmosfére Heather sľúbil, že jeho srdce patrí jej, nech to bude akokoľvek náročné. Chcel som, aby pochopila, že spolu to všetko prekonáme, povedal obetavý David.

Heather podstúpila chemoterapiu a po jej prvej fáze sa cítila lepšie. Radosť ale netrvala dlho – lekári jej oznámili, že metastázy postúpili až do pľúc a mozgu. Mladá žena prišla o vlasy a začala nosiť parochňu. Krátko pred Vianocami minulého roku sa snúbenec a rodina 31-ročnej Američanky dozvedeli, že život mladej ženy sa kráti. Heather túžila po svadbe so svojim milovaným a tak sa blízky rozhodli vystrojiť svadbu. Tá sa uskutočnila v priestoroch nemocnici a aj keď tieto priestory nie sú pre svadobný deň vysnívané, ceremónia bola o to dojemnejšia.

reklama

Heather si so svojim milým povedala “Áno,” pripojená k prístrojom, s kyslíkovou maskou na ústach a ležiaca v posteli. Nechýbali jej však krásne svadobné šaty. V nemocnici svätého Františka v Hartforde priviedol do stavu manželského kňaz a emotívny obrad, ktorý sa nezaobišiel bez objatia a sĺz, zachytila fotografka Christina Lee. Pôvodný dátum obratu mal byť 30. decembra, no rodina sa ho rozhodla posunúť o týždeň skôr. Toto rozhodnutie bolo azda najlepšie, aké mohli urobiť, pretože mladá nevesta zomrela 18 hodín po tom, ako sa vydala za Davida. Jej pohreb sa konal 30. decembra, teda v termíne, na ktorý bol pôvodne naplánovaný sobáš.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Krásne srdcervúce video upozorňuje na to, čo je v živote naozaj dôležité! Je to...

Bola mojím srdcom a dušou. Nikdy nepovažujte lásku za samozrejmosť, pretože ju môžete kedykoľvek stratiť,“ povedal smutný vdovec.

m

m1

m2

m3

m4

m5

m6

 

 

 

Zdroj: Instagram, Ofigenno

reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.