fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena s rakovinou sa v nemocnici vydala za svojho milovaného. Radosť zo svadby im však dlho nevydržala

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladá žena si krátko pred smrťou splnila najväčší sen.

Heather sa s Davidom stretla ešte v roku 2015 na tanečných kurzoch. Padli do oka a odvtedy boli nerozlučnou dvojicou. Po roku a dvoch dňoch randenia ju David požiadal o ruku a ona povedala “Áno.” Krátko po zásnuboch sa začal zdravotný stav ženy zhoršovať a tak požiadala svojho snúbenca, aby s ňou zašiel do nemocnice. Diagnóza lekárov bola jednoznačná – rakovina prsníka v pokročilom štádiu. Davida to od lásky neodradilo a ešte v ten deň prenajal kočiar s koňmi a v takejto romantickej atmosfére Heather sľúbil, že jeho srdce patrí jej, nech to bude akokoľvek náročné. Chcel som, aby pochopila, že spolu to všetko prekonáme, povedal obetavý David.

Heather podstúpila chemoterapiu a po jej prvej fáze sa cítila lepšie. Radosť ale netrvala dlho – lekári jej oznámili, že metastázy postúpili až do pľúc a mozgu. Mladá žena prišla o vlasy a začala nosiť parochňu. Krátko pred Vianocami minulého roku sa snúbenec a rodina 31-ročnej Američanky dozvedeli, že život mladej ženy sa kráti. Heather túžila po svadbe so svojim milovaným a tak sa blízky rozhodli vystrojiť svadbu. Tá sa uskutočnila v priestoroch nemocnici a aj keď tieto priestory nie sú pre svadobný deň vysnívané, ceremónia bola o to dojemnejšia.

Prečítajte si tiež:
Tetovanie nepodlieha žiadnej regulácii, Európska únia to chce mať pod palcom

Heather si so svojim milým povedala “Áno,” pripojená k prístrojom, s kyslíkovou maskou na ústach a ležiaca v posteli. Nechýbali jej však krásne svadobné šaty. V nemocnici svätého Františka v Hartforde priviedol do stavu manželského kňaz a emotívny obrad, ktorý sa nezaobišiel bez objatia a sĺz, zachytila fotografka Christina Lee. Pôvodný dátum obratu mal byť 30. decembra, no rodina sa ho rozhodla posunúť o týždeň skôr. Toto rozhodnutie bolo azda najlepšie, aké mohli urobiť, pretože mladá nevesta zomrela 18 hodín po tom, ako sa vydala za Davida. Jej pohreb sa konal 30. decembra, teda v termíne, na ktorý bol pôvodne naplánovaný sobáš.

Bola mojím srdcom a dušou. Nikdy nepovažujte lásku za samozrejmosť, pretože ju môžete kedykoľvek stratiť,“ povedal smutný vdovec.

m

m1

m2

m3

m4

m5

m6

 

 

 

Zdroj: Instagram, Ofigenno

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií