Žena s Downovým syndrómom schudla, aby si mohla kupovať krajšie oblečenie!

Žena s Downovým syndrómom schudla, aby si mohla kupovať krajšie oblečenie!

Skvelá premena!

26-ročná Helen Barnaby, ktorá má Downov syndróm, bola nešťastná zo svojej váhy. Keďže má poruchu metabolizmu a štítnej žľazy, jej váha išla rapídne hore a lekári varovali ju aj jej nevlastnú matku, že Helenina hmotnosť sa začína vymykať norme.


Mladá žena bola sklamaná najmä preto, že v obchodoch si musela kupovať oblečenie veľkosti XL, ktoré vôbec nebolo pekné. Väčšina z neho bola tmavá, z nepríjemného materiálu alebo vyzeralo staromódne a ona sa v ňom necítila príjemne.

4

Po nejakej dobe sa Helenina matka rozhodla dcéru prinútiť zmeniť svoje telo a návyky a prihlásila ju na hodiny cvičenia. Zo začiatku to vôbec nebolo jednoduché a pre Helen bol celý proces chudnutia náročný.

Po 16 mesiacoch sa jej však podarilo prejsť z veľkosti XL na veľkosť M a mladej žene stúplo sebavedomie a začala si užívať to, že si konečne môže kupovať krajšie veci. Už nemusí nosiť staromódne svetre a nohavice, ale dáva prednosť minisukniam a módnemu oblečeniu.

5

“Helen vyzerá miliónkrát lepšie a nakoniec môže nosiť  oblečenie dneška. Keď si kúpite väčšie oblečenie, je zvyčajne pre starších ľudí. No teraz je to iné. Má viac energie a sebavedomia –  jej premena je fantastická. Sme na ňu veľmi hrdí,”  hovorí Helenina matka Sally.

6

Zdroj: dailymail.co.uk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tieto dievčatá si voľbou účesu na párty pozornosť rozhodne získali!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*