Žena zjedla počas tehotenstva 320 balíčkov pikantných chrumiek. Keď uvidela svoje dieťa, nechcela veriť vlastným očiam

Žena zjedla počas tehotenstva 320 balíčkov pikantných chrumiek. Keď uvidela svoje dieťa, nechcela veriť vlastným očiam

Dieťa, ktoré sa mladému páru narodilo bolo úplne iné než by ktokoľvek z rodiny či okolia čakal…

Mladý americký pár, 23-ročná Emelia Jackson a 26-ročný Janson Correa, sú obaja tmavšie typy a keď sa dozvedeli, že budú rodičmi, automaticky všetci predpokladali, že také bude aj ich dieťa. Emelia však počas celého tehotenstva konzumovala pikatné chrumky značky Cheetos, ktoré sú červenej farby.


Keď mladá mamička porodila, ostala v šoku – jej malý syn, ktorý dostal meno Kai-Lono, mal ryšavé vlasy. Dvojica si túto nečakanú a nezvyčajnú farbu vlasov vysvetlila po svojom a s poriadnou dávkou humoru. Tvrdia, že ich dieťa je ryšavé práve preto, že Emelia konzumovala červené chrumky.

Dnes má malý Kai-Lono už 4 mesiace a stále má ryšavé vlásky a to aj napriek tomu, že má nórske, havajské portugalské a afroamerické korene. Rodina a okolie si už zvykli na vtipnú poznámku, že to majú na svedomí práve spomínané chrumky, no skutočný dôvod, prečo má tento chlapček práve ryšavé vlasy netuší nikto z nich.

1-dieta

2-dieta

4dieta

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Predčasne narodené bábätko svojím úsmevom dojíma a baví svet. Za jeho úsmevom sa však skrýva trpký príbeh
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*