fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena zjedla počas tehotenstva 320 balíčkov pikantných chrumiek. Keď uvidela svoje dieťa, nechcela veriť vlastným očiam

Máte tip? napíšte nám mailom

Dieťa, ktoré sa mladému páru narodilo bolo úplne iné než by ktokoľvek z rodiny či okolia čakal…

Mladý americký pár, 23-ročná Emelia Jackson a 26-ročný Janson Correa, sú obaja tmavšie typy a keď sa dozvedeli, že budú rodičmi, automaticky všetci predpokladali, že také bude aj ich dieťa. Emelia však počas celého tehotenstva konzumovala pikatné chrumky značky Cheetos, ktoré sú červenej farby.

Keď mladá mamička porodila, ostala v šoku – jej malý syn, ktorý dostal meno Kai-Lono, mal ryšavé vlasy. Dvojica si túto nečakanú a nezvyčajnú farbu vlasov vysvetlila po svojom a s poriadnou dávkou humoru. Tvrdia, že ich dieťa je ryšavé práve preto, že Emelia konzumovala červené chrumky.

Dnes má malý Kai-Lono už 4 mesiace a stále má ryšavé vlásky a to aj napriek tomu, že má nórske, havajské portugalské a afroamerické korene. Rodina a okolie si už zvykli na vtipnú poznámku, že to majú na svedomí práve spomínané chrumky, no skutočný dôvod, prečo má tento chlapček práve ryšavé vlasy netuší nikto z nich.

1-dieta

2-dieta

4dieta

 

 

Zdroj: Facebook

Prečítajte si tiež:
Svadobná sezóna v plnom prúde: Toto sú najkrajšie tradície a zvyky zo Slovenska
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií