fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vidíš na tomto obrázku schúlenú ženu alebo tvár muža? Odpoveď o tebe prezradí mnoho

Máte tip? napíšte nám mailom

Keďže naši čitatelia majú radi rôzne testy, prichádzame s ďalším. Tentokrát si treba pozrieť obrázok nižšie a odpovedať, čo na ňom vidíš ako prvé – tvár muža alebo schúlenú ženu?

face1

 

Odpoveď nájdeš na ďalšej strane.

Keďže naši čitatelia majú radi rôzne testy, prichádzame s ďalším. Tentokrát si treba pozrieť obrázok nižšie a odpovedať, čo na ňom vidíš ako prvé – tvár muža alebo schúlenú ženu?

 

face1

 

Schúlená žena

Si pozitívny a veľkodušný človek a tvojou silnou stránkou je motivovať sa k plneniu svojich cieľov a snov. Vždy zo seba dokážeš vydať 100%. Ľudia ťa obdivujú za pozitívny prístup a tiež za štedrosť. Máš tiež skvelé organizačné schopnosti, čo z teba robí vysoko efektívnu osobu. Okrem toho si dobrý v pozorovaní svojho okolia a dokážeš prečítať slová i reč tela ostatných. Čo sa týka stretávania s ostatnými, si trocha vyberavý. To je ale tým, že si veľmi citlivý a nechceš, aby ťa niekto ranil. Uvedomuješ si, že tvoja nálada bude negatívna, ak stráviť príliš času s negatívnymi ľuďmi a preto sa im zvykneš strániť. Dokážeš si nastaviť hranice, ktoré ťa majú chrániť.

Prečítajte si tiež:
Tento Slovák zložil Ódu na Sagana: Z toho, ako zdissoval Cavendisha, ti odstrelí dekel

 

Tvár muža

Ak si na obrázku ako prvé uvidel tvár muža, si silnou osobnosťou s pevnou vôľou. Hocikedy v živote narazíš na nejaké ťažkosti, nedávaš najavo svoj smútok či frustráciu. V spoločnosti sa napriek všetkému tváriš energicky a dobre naladený. Tým pádom si o tebe tvoje okolie myslí, že si šťastný a pozitívny človek, ktorého netrápia žiadne problémy, aj keď opak je pravdou. Veci rád analyzuješ a ak sa už pre niečo rozhodneš – stojíš si za tým. Nerád sa spoliehaš na iných a typická je pre teba aj zvedavosť. Ľudia ťa považujú za dobrého spoločníka a obľubujú tvoju spoločnosť. Akýkoľvek vzťah, či už rodinný, partnerský, priateľský, či pracovný, berieš vážne a záleží ti na ňom. A to je aj dôvod, prečo sa častokrát správaš k iným omnoho lepšie, než sa správajú oni k tebe.

 

 

Zdroj: PSYCH2GO

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií