fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena objavila video toho, čo v spálni stváral jej brat s manželkou: Z tohto sa ti zdvihne žalúdok

Máte tip? napíšte nám mailom

Brat a švagriná mladú ženu poriadne šokovali tým, k akým praktikám sa v spálni uchýlili…

Mladý manželský párik z Pennsylvánie sa rozhodol obohatiť svoj sexuálny život skutočne netradične a to praktikou, pri ktorej sa normálnym ľuďom zdvíha žalúdok. 20-ročná Rachael Harris a jej 24-ročný manžel Corey sa totiž intímne chvíli rozhodli prežiť v spoločnosti. Nemali však trojku s nejakou chrumkavou kamoškou. Do spálne si na sexuálne hrátky zaobstarali psa! Túto zvrátenosť sa navyše Corey rozhodol nahrávať na video. O zvrátenostiach, ktoré sa mladí manželia rozhodli praktizovať, by sa zrejme nik nedozvedel, keby video náhodne neobjavila Sheila, ktorá ostala znechutená a pobúrená tým, čo stvárala jej švagriná a kameroval to jej brat.

Sheila sa rozhodla, že aj keď ide o rodinu, bude konať. Okamžite kontaktovala organizáciu na ochranu zvierat a video sa dostalo i na políciu. Tá manželov obvinila z trestného činu zneužívania zvierat a obidvoch zatkla. Rachael hrozí trest odňatia slobody vo výške troch až dvanástich mesiacov a jej manželovi Coreymu hrozí mesiac až rok, okrem toho bude 5 rokov pod probačným dozorom. Dvojica pochopiteľne dostala aj zákaz chovať zvieratá.

Prečítajte si tiež:
Japonský "Wisteria Festival" si zamiluje každý priaznivec jari a krásnych kvetov. Rastlinstvo je tam totiž úžasné

Zdroj: Daily Mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií