fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena zažila pôrod v oblakoch, jej dcérka sa narodila v lietadle!

Máte tip? napíšte nám mailom

A dostala štedrý dar od aerolínií!

Každý deň sa na svete dejú veci, ktoré sú netradičné a stoja za pozornosť. Personál leteckej spoločnosti Cebu Pacific Air sa o tom presvedčil na vlastné oči, keď 14. augusta počas letu z Dubaja do Manily začala jedna z cestujúcich rodiť. Posádka bola najskôr v šoku, pretože sa jednalo o neštandardnú situáciu, ktorá sa im ešte nestala. Vďaka zdravotným sestrám, ktoré sa našli medzi cestujúcimi a ochotnému personálu sa tak na palube lietadla začal pôrod.

Heaven1

Niekoľko ľudí neskôr skritizovalo rodiacu ženu za to, že 5 týždňov pred termínom pôrodu mala odvahu sadnúť do lietadla, no napriek tomu je tento príbeh výnimočný a letecká spoločnosť ju za to nekarhá. Posádka lietadla bola pripravená na krízové situácie a poskytnutie lekárskej starostlivosti, a pôrod prebehol bez komplikácii.

Malá Heaven a jej matka boli v poriadku, no pilot sa rozhodol núdzovo pristáť v Indii kvôli zabezpečeniu lekárskej starostlivosti a ošetreniu po pôrode. Nikto z cestujúcich sa nesťažoval, naopak – všetci boli nadšení a šťastie prežívali spoločne s mamičkou malého dievčatka. Mimochodom, malá Heaven neobišla naprázdno.

Prečítajte si tiež:
Takto sa zmenili ľudia potom, ako prestali užívať drogy. Rozdiely sú naozaj obrovské

baby

“Na oslavu tejto významnej udalosti v živote jedného z našich cestujúcich darujeme malej Haven jeden milión GetGo bodov, ktoré možno použiť pri letoch našej spoločnosti. Bude tak môcť cestovať lietadlom zadarmo a to aj so svojou rodinou. GetGo je štýl odmien programu CEB. Body dieťatka nemajú nijaké časové obmedzenie, takže ich môže využívať po celý život,” hovorí vedenie spoločnosti. Tento dar má hodnotu približne 95 246 € a má jej navždy pripomenúť, kde sa narodila.

Zdroj: cebupacificair.com  brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií