fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šokujúci nález: Slovenku zamkli v byte a nútili k prostitúcii

Polícia informovala o šokujúcom náleze na západnom Slovensku. Traja ľudia nútili ženu k prostitúcii a držali ju zamknutú v byte.    

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia na sociálnej sieti zverejnila šokujúce informácie. Na západnom Slovensku nútili 30-ročnú Slovensku k prostitúcii. Podľa polície mala mať žena pohlavný styk s viac ako 30 zákazníkmi a všetky peniaze musela odovzdať. Páchatelia držali ženu zamknutú v byte, no jej sa podarilo utiecť a násilníkov nahlásiť polícii. Muži zákona tak odhalili prečin násilia a obchodovania s ľuďmi. Podozrivým hrozí trest odňatia slobody vo výške desať rokov.

Ženu nútili k prostitúcii

Policajti cudzineckej polície zasahovali v Dubnici nad Váhom, kde vykonali viaceré domové prehliadky a zadržali niekoľko osôb podozrivých z trestného činu obchodovania s ľuďmi. Oznámila to dnes Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti.  

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Neděle 16. února 2020

Vyšetrovateľ obvinil dvoch mužov a jednu ženu vo veku od 25 do 41 rokov.

Podľa zistení polície mali v januári tohto roka vylákať na stretnutie 30-ročnú Novodubničanku a násilím ju vtiahnuť do auta. Potom previezť do bytu a tam pod hrozbou násilia a bitky nútiť k prostitúcii. Celý mesiac ju mali prostredníctvom sociálnych sieti ponúkať na sex rôznym zákazníkom, s ktorými dohodli stretnutie. Následne ju dopravili na miesto, kde so zákazníkmi vykonávala v autách pohlavný styk a iné sexuálne praktiky.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Neděle 16. února 2020

Zamkli ju v byte a vyhrážali sa jej bitkou

Potom ju zobrali naspäť do bytu, kde jej takto zarobené peniaze zobrali a držali ju tam zamknutú, vyhrážali sa bitkou a násilím. Takto mala žena uspokojiť približne tridsať zákazníkov a páchatelia mali zarobiť týmto spôsobom do tisíc eur.

Prečítajte si tiež:
Dievčatá z rozprávok sa zmenili na spoločníčky pre pánov

Mladej žene sa napokon podarilo ujsť a zalarmovať políciu. Tri obvinené osoby sú v cele policajného zaistenia, vyšetrovateľ navrhuje ich väzobné stíhanie. Po dokázaní viny im hrozí trest odňatia slobody až na desať rokov.

Myslíte si, že si obvinení zaslúžia 10 rokov väzenia, alebo by mali sedieť vo väzení dlhšie? Dajte nám vedieť v komentári váš názor.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií