Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žiak z Humenného sa učiteľke aj spolužiakom vyhrážal, že ich všetkých pozabíja. Zakázala mu ísť fajčiť

Vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie 16-ročného chlapca.

23.2.2023 (SITA.sk) – Zo zločinu vydieranie a z trestného činu nebezpečné vyhrážanie obvinila humenská polícia iba 16-ročného chlapca. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, mladík v jednej zo základných humenských škôl počas vyučovania atakoval učiteľku rôznymi vulgárnymi slovami, zastrašoval ju zaťatými päsťami, vyhrážal sa, že zabije ju i ďalších troch spolužiakov.

Keď učiteľka chlapca upozornila, aby nešiel počas vyučovania fajčiť, mladík začal všetkým vulgárne nadávať a povedal, že ich všetkých pozabíja,“ doplnila Ligdayová.

Jeho správanie sa podľa nej opakovalo a stupňovalo. „Chlapec dokonca ‚upozornil‘ učiteľku, že ak mu vezme mobil, tak ju okamžite napadne a zabije,“ uviedla policajná hovorkyňa.

Obvinený chlapec je umiestnený v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie.

Viac k témam: Krimi, Učiteľka, Vyhrážanie zabitím
Zdroj: SITA.sk – Žiak z Humenného sa učiteľke aj spolužiakom vyhrážal, že ich všetkých pozabíja. Zakázala mu ísť fajčiť © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií