fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Živá Barbie investuje do operácií tisíce eur a jej skutočný vek vás naozaj zaskočí!

Máte tip? napíšte nám mailom

“Kedysi bol môj život prostý a nudný.”

Tieto slová pochádzajú z úst živej Barbie, ktorá do plastických operácií vložila nielen veľa času, ale aj horibilné sumy peňazí. Úprava pier a prsníkov, odstránenie vrások, bielenie zubov a podobné zákroky ju zatiaľ vyšli na 100 000 £, čo je približne 116 299 €.  “Krásna” blondínka hovorí, že pokiaľ by sa ju manžel pokúšal odhovoriť od operácie alebo by s jej plánovanými zákrokmi nesúhlasil, rozviedla by sa s ním.

33-ročná (!!!) terapeutka Kerry Miles z Essexu pripúšťa, že jej rodina a kamaráti sa zo začiatku nedokázali zmieriť s tým, koľko času trávi na chirurgii úpravou svojho zovňajšku. Mnohokrát sa jej stalo, že ľudia ju mali za prostitútku, ale ona o sebe tvrdí, že operácie jej prospievajú a vyzerá mladšie a krajšie.

1

“Ľudia o mne hovorievali, že sa podobám na Barbie, keď som bola dieťa. Je to niečo, čo som si odniesla so sebou do dospelého života a dnes, v reálnom živote som sa naozaj stala Barbie. Vždy som ju mala rada – mala som veľa bábik a všetko ružové a veľmi dievčenské.”

Začala úpravou pier a neskôr sa pridala operácia pŕs a nakoniec platí veľké sumy peňazí za to, aby si vzhľad bábiky udržala. Pravidelné plnenie pier, botox a make-up, kozmetika, umelé riasy, predĺžené vlasy, bielenie zubov, manikúra a pedikúra, značkové oblečenie… To všetko niečo stojí.

Prečítajte si tiež:
Barack Obama: Z jeho dcéry vyrástla neuveriteľne sexy žena

xyz_

A ako vyzerá jej ranná rutina?

Každé ráno strávi prípravou na nový deň približne 2 hodiny – začne vo vírivke, potom prichádza na rad úprava tváre, líčenie, styling vlasov a potom sa na rad dostanú falošné riasy. A to je len príprava na ranné venčenie psovRadšej ani nechceme vedieť, ako by sa doriadila napríklad pred plesom alebo párty…

2
Zdroj:  dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií