fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Život ako z rozprávky: Jasmina ukázala detskú izbu malého Sanela

Jasmina sa rozhodla, že svojim fanúšikom ukáže detskú izbu malého Sanela. Neporiadok by ste hľadali márne. 

S príchodom dieťatka sa už akosi automaticky spája aj zariaďovanie útulnej izbičky pre bábätko. Maľujú sa steny, montuje sa postieľka, kúpi sa zopár hračiek či skriniek na oblečenie či výbavu  a dieťa môže prísť na svet. Podobne to bolo aj v prípade Jasminy Alagič Vrbovskej. Syna Sanela má už doma takmer tri mesiace a aktuálne sa svojím fanúšikom pochválila aj s jeho detskou izbou, ktorá je ladená v štýle medvedích vzorov.   

Jasmina ukázala detskú izbu

„Konečne som stihla odfotiť izbičku aspoň z tejto strany. Sľubovala som to už niekoľkokrát, viem, prepáčte. Takže bola som podľa mňa ako mnohé z vás, keď som bola ešte tehotná, musela som mať všetko zariadené mesiac pred, aby keď príde na svet už bolo všetko pripravené,” zdôverila sa svojím fanúšikom Jasmina.

View this post on Instagram

Heeee heeey! Idem sa Vám zdôveriť trosku. Úplne po lopate opäť. Jedna z veci ktorej som sa na materstve bála bolo prebaľovanie.. Áno dobre čítaš. Keď sa môj synovec po💩 a sestra chcela nech ho prebalim hovorím jej "joooooj nie nie, zachráň si chlapca nech z neho neurobím mumiu"Lebo tak aj bolo🤷‍♀️ Keď ma oslovili z @bezvaplienky @ceskeplenky ci by sme ich chceli vyskúšať pre malého keď sa narodí nemala som ani tušenia co také" spravne" plienky vlastne musia mať a naozaj sa to stane, naozaj budem ja prebalovat o chvíľu svoje dieťa?! Panenka skakava divoká to predstava.. Tak hovorím pošlite prosím zopár kúskov, vzala som môjho pokusného 🐰 Eliasa a moju sestru nech ich proste zhodnotia, akože reálne bábätko s reálnou mamou ktorá to ma s čím porovnať. A obstáli super!! Preto som sa začala zaujímať o plienky viac a zistila som ze tieto naozaj spĺňajú všetko @bezvaplienky @ceskeplenky sú vyrábané šetrným ekologickým spôsobom pretože k svojej výrobe nepoužívajú cellulozu aspoň nemusím rozmýšľať pri každom prebaľovani nad úbohými stromcekami☝️ ešte by som mu diktoval koľko kadit aby sa toľko nerubalo🤦‍♀️ A z tých posledných faktorov ešte dodám že sú kraaasne a ze neviem co všetko by ešte mali alebo nemali mat ale viem ze malý je v suchu, že mu krásne sedia, že nemá ani jeden náznak začervenania na tom jeho hnedom zadočku (pretože zevraj sa to niektorým deťom z plienok stáva keď im nesadnu) a ze mami sa naučia naozaj všetko. Aj prebalovat😀❤️ A čo Vy, mate s týmito plienkami skúsenosť?

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Priznala, že Sanela v detskej izbe zatiaľ len prebaľuje, pretože stále spí s ňou a otcom Rytmusom. Zároveň vtipne dodala, že práve toto nemôžete vedieť ako prvorodička. Dieťa po prinesení z nemocnice nepotrebuje nič z toho, čo ste mu pripravili kvôli tomu, že ste premotivovaná a je to v poriadku, pretože sa tešíte. 

Všetko spolu ladí

Jasmina prezradila, že odjakživa obdivovala výklady obchodu Baby Prestige a práve preto bol jej výber pri zariaďovaní detskej izby okamžite jasný. 

Máme odtiaľ všetko, úplne všetko. Postieľku, hojdačku, kreslo na kojenie, prebaľovací pult, komody…všetko!” pochválila sa Jasmina.

Detskú izbu dopĺňajú najmä medvedie vzory. Jasmina však neukázala celú izbu. Ako sama napísala, kreslo na kojenie chce samostatný post, pretože je to úžasné kreslo spojené s kolískou, o ktorom sa jej vraj ani len nesnívalo. 

Fanúšikovia sa Jasminy pýtali aj to, kto vyberal nábytok a podľa čoho. Prezradila, že za výberom sú obaja, s Patrikom vyberali podľa toho, čo ich chytilo za srdce.   

View this post on Instagram

Konečne som stihla odfotiť izbicku aspoň z tejto strany🤗 sľubovala som to už niekoľko krát, viem, prepáčte.. Takže bola som podľa mňa ako mnohé z nás, keď som bola ešte tehotna musela som mať všetko zariadené mesiac v pred aby keď príde na svet už bolo všetko pripravené (samozrejme ze je stále s nami v spálni a v izbicke zatiaľ iba prebalujeme 🤣 ale toto nemôžte vedieť ako prvorodicka ze vlastne nič z toho hneď prvý deň po prineseni z nemocnice nepotrebuje pretože ste premotivovana a je to v poriadku pretože sa tesite❤️) odjakživa som obdivovala výklady obchodu @baby_prestige preto bol môj výber pri zariaďovaní okamžite jasný. Mame odtiaľ všetko, uplne všetko, postieľku, hojdačku, kojacie kreslo ( to chce inak samostatný post preto ho tu ani nevidíte pretože to je také mega kreslo spojené s kolískou o ktorom sa mi ani nesnivalo😍), prebalovaci pult, komody…vsetko! Ja som skratka do tých macikov totálne zaľúbená ved ak sa Vám tento štýl paci, pretože chápem ze každý ma to svoje,tak sa určite zabehnite pozrieť do @baby_prestige

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Zdroj: Instagram 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií