Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Život ako z rozprávky: Jasmina ukázala detskú izbu malého Sanela

Jasmina sa rozhodla, že svojim fanúšikom ukáže detskú izbu malého Sanela. Neporiadok by ste hľadali márne. 

S príchodom dieťatka sa už akosi automaticky spája aj zariaďovanie útulnej izbičky pre bábätko. Maľujú sa steny, montuje sa postieľka, kúpi sa zopár hračiek či skriniek na oblečenie či výbavu  a dieťa môže prísť na svet. Podobne to bolo aj v prípade Jasminy Alagič Vrbovskej. Syna Sanela má už doma takmer tri mesiace a aktuálne sa svojím fanúšikom pochválila aj s jeho detskou izbou, ktorá je ladená v štýle medvedích vzorov.   

Jasmina ukázala detskú izbu

„Konečne som stihla odfotiť izbičku aspoň z tejto strany. Sľubovala som to už niekoľkokrát, viem, prepáčte. Takže bola som podľa mňa ako mnohé z vás, keď som bola ešte tehotná, musela som mať všetko zariadené mesiac pred, aby keď príde na svet už bolo všetko pripravené,“ zdôverila sa svojím fanúšikom Jasmina.

https://www.instagram.com/p/B1B9pbDHXdV/

Priznala, že Sanela v detskej izbe zatiaľ len prebaľuje, pretože stále spí s ňou a otcom Rytmusom. Zároveň vtipne dodala, že práve toto nemôžete vedieť ako prvorodička. Dieťa po prinesení z nemocnice nepotrebuje nič z toho, čo ste mu pripravili kvôli tomu, že ste premotivovaná a je to v poriadku, pretože sa tešíte. 

Všetko spolu ladí

Jasmina prezradila, že odjakživa obdivovala výklady obchodu Baby Prestige a práve preto bol jej výber pri zariaďovaní detskej izby okamžite jasný. 

Máme odtiaľ všetko, úplne všetko. Postieľku, hojdačku, kreslo na kojenie, prebaľovací pult, komody…všetko!“ pochválila sa Jasmina.

Detskú izbu dopĺňajú najmä medvedie vzory. Jasmina však neukázala celú izbu. Ako sama napísala, kreslo na kojenie chce samostatný post, pretože je to úžasné kreslo spojené s kolískou, o ktorom sa jej vraj ani len nesnívalo. 

https://www.instagram.com/p/By7_cIgodnn/

Fanúšikovia sa Jasminy pýtali aj to, kto vyberal nábytok a podľa čoho. Prezradila, že za výberom sú obaja, s Patrikom vyberali podľa toho, čo ich chytilo za srdce.   

https://www.instagram.com/p/B3mqUL2H149/

Zdroj: Instagram 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií