fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dámy, pozor. Toto sú 3 znaky toho, že žijete s lakomcom

Máte tip? napíšte nám mailom

Vzťahy sú individuálnou záležitosťou. Každý sa k nim stavia inak a každého prístup je jedinečný, vychádza z jeho životných skúseností, či výchovy. Aj preto sa vždy očakávania našej drahej polovičky nestretnú s pochopením. Jednou z najháklivejších otázok vo vzťahu sú peniaze. Niekedy v tom mali manželia pomerne jasno, chlap šiel zarobiť korunu, ona sa postarala o deti a varu. Ako to je však dnes, v 21. storočí, kedy sú ženy omnoho emancipovanejšie a samostnanejšie ako kedysi? Čo je správne a čo nie posudzovať nebudeme, vytýčime len signály toho, že vás chlap si rád drží peniaze pri sebe. Žijete s lakomcom?

1. ,,Platil som 6 eur a 32 centov. Dlhuješ mi 3,16.”

To, že majú ísť partneri so svojim výdavkami na polovicu je dnes obľúbeným trendom. Možno by sme na tejto ideológií našli aj niečo logické a zaujímavé, všetko by však malo mať svoje hranice. Ak za vami chodí s účtenkami a prerátava, koľko ste mu dlžná, asi to nebude práve najideálnejší partner do života. Láska síce nie je o peniazoch, no to by si mala uvedomiť aj strana, ktorá na nich tak nástojčivo ľpie.

Prečítajte si tiež:
Panika už aj na Slovensku: Došli dezinfekčné gély, obchody sú vyrabované

2. Keď príde na platenie, tak sa k barovému pultu práve nehrnie

Muž by mal byť gentleman, o tom niet pochýb. Nie je zásadou, že má platiť úplne všetko, avšak pozvať svoju priateľku občas na pohárik dobrého vína alebo večeru je slušnosť a úcta. Ak vidíte, že vždy, keď má platiť, tak sa mu zdá zrazu zaujímavá i tá škvrna na strope, ktorú si za celý večer nevšimol.

Toto sú 3 znaky toho, že žijete s lakomcom

3. Ak sa z pridlhej trápnej chvíle ponúkneš, že zaplatíš, je vždy rád

Viete, čo myslíme. Presne ten moment, keď príde čašníčka a spýta sa, či budete platiť kartou alebo v hotovosti a on mlčí. A mlčí. A mlčí. Ešte stále mlčí. V tej chvíli máš pocit, že ti nezostáva nič iné, ako sa nadýchnuť a povedať, že zaplatíš v hotovosti. Čašníčka si s vami vymení zmätený, súcitný výraz tváre a vy len pokorne platíte. Už piaty raz po sebe. Aj keď v ňom hľadáte náznak výčitky, márne. Jeho duša skacká v radostných tancoch, že si opäť povyrazil zadarmo.

Prečítajte si tiež:
Stále nevieš, či je tvoj partner ten správny? Týchto 5 znamení ti pomôže!
Proti gustu však žiaden dišputát, ako sa hovorí. Ak vám takýto životný štýl vyhovuje, nech sa páči! Zažili ste už niekedy niečo podobné? Myslíte si, že žijete s lakomcom? Ak áno, napíšte nám do správy, sme zvedaví. 🙂
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií