fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Ženy, ste skutočne hlúpe, ak pracujete,” tvrdí zlatokopka, ktorá si život s chudobným nevie predstaviť

Máte tip? napíšte nám mailom

25-ročná zlatokopka má vo svojich hodnotách jasno…

Simone Toon z Northamptonshire, ktorá si žije skutočne luxusným životom a vymetá jednú párty za druhou, tvrdí, že v minulosti sa niekoľkokrát pokúšala o normálny vzťah, ale nefungovalo to, a tak sa rozhodla, že sa pokúsi o iné vzťahy. „Dnes si už neviem predstaviť, že by som niekdy bola s mužom, ktorý by nebol úspešný, nemal peniaze a nestaral sa o mňa,“ tvrdí mladá zlatokopka, ktorá vyhľadáva spoločnosť starších a úspešných mužov, ktorí ju zabezpečujú.

snimka1

Tvrdí, že keď ju jeden takýto chlap opustil, skúsila normálne pracovať, ale nevydržala ani týždeň a pochopila, že práca nie je nič pre ňu. Keď si to uvedomila, začala rozmýšľať nad osudmi ostatných žien, ktoré pracujú. „Ženy, ktoré pracujú a majú úväzok napríklad na celý deň, tak sú vážne hlúpe. Existuje predsa oveľa jednoduchší spôsob, ako si zarobiť na živobytie…,“ vraví Simone, ktorá dodáva, že ideálny vekový rozdiel medzi zlatokopkou a jej sugar dadym je 40 – 45 rokov.

snimka2

Mladá zlatokopka si svoj život veľmi pochvaľuje – nikdy nevstáva pred dvanástou, stravuje sa v najdrahších reštauráciach a lieta na luxusné dovolenky. Simone však netúžila byť tým, čím je stále, v osemnástke začínala ako modelka a túto prácu robila 2 roky. Lenže pri tomto povolaní sa zoznámila s jedným starším, charizmatickým a najmä bohatým pánom, a tak sa k tomu celému dostala.

Prečítajte si tiež:
Futbalový Slovan dostal od disciplinárky poriadne mastnú pokutu za nápis White Lives Matter

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií