fbpx
Naštvaná zlatokopka zavolala políciu. Policajt jej povedal niečo, čo nečakala

Naštvaná zlatokopka zavolala políciu. Policajt jej povedal niečo, čo nečakala

Zlatokopka na tento incident len tak nezabudne…

Prankov na zlatokopky sme ti už ukázali niekoľkokrát. Ten, o ktorý sa postaral známy youtuber Hooman Nouri z YouTube kanálu HoomanTV, je však jedinečný a zábavný omnoho viac než iné. Ale veď uvidíš sám.

Aby sme ťa aspoň trocha dostali do deja, Hooman sa luxusným autom priviezol k parku a vyhliadol si sporo odetú mladú ženu, ktorá venčila svojho psa. Youtuber sa jej prihovoril, no slečinka ho odmietala s tým, že má manžela. Keď však uvidela jeho luxusné auto, zmenila názor a prijala pozvanie na večeru. Tým teda dokázala to, že je zlatokopka. V tej chvíli jej Hooman podal zlatú lopatu s tým, že ako zlatokopka si ju zaslúži.

Mladá žena tento “dar” odhodila a naštvaná privolala policajnú hliadku. Muž zákona youtuberovi nasadil putá a výsluchom sa snažil prísť na to, čo sa stalo. Keď mu situáciu slečinka objasňovala, pochopil, že je rozhodne na peniaze a prišlo niečo, čo nikto nečakal…

Sám policajt žene povedal, že je zlatokopkou, youtuberovi zložil putá a pustil ho. Urazená zlatokopka naštvane odišla.

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Youtuber Hoggy prežil jeden deň v koži supermana. Ako to dopadlo?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.