fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známe celebrity mažú svoje kontá na Instagrame: Aký na to majú dôvod?

Máte tip? napíšte nám mailom

Virturálny svet čoraz viac zasahuje do života ľudí. Má obrovskú moc a okrem toho, že dokáže pomôcť, vie aj veľmi ublížiť. Svoje o tom vedia aj mnohé známe celebrity, ktoré odstraňujú svoje kontá z Instagramu.

Za posledné obdobie vymazalo svoj účet na Instagrame niekoľko desiatok známych osobností a celebrít. Dôvodov majú hneď niekoľko. Hlavným však je neustály zásah do súkromia a zbytočné ohováranie. Kto známy si vymazal svoje instagramové konto a prečo? My poznáme odpoveď.

Miley Cyrus

V júli 2018 Miley Cyrus jednoducho odstránila všetok svoj online obsah. Bol to spôsob zviditeľnenia sa a propagácie? Alebo bol dôvodom jej komplikovaný vzťah s Liamom Hemsworthom? Nič z toho. Známa speváčka svoj odchod zo sociálnej siete Instagram odôvodnila potrebou prestávky. Ako sama uviedla, jej osoby bolo všade až príliš. V súčasnosti je Miley Cyrus späť vo virtuálnom svete a svojich fanúšikov zásobuje novými informáciami zo svojho súkromia a práce.

Meghan Markle

Pred tým, ako sa Meghan Markle stala vojvodkyňou zo Sussexu, mala na svojom  Instagramovom účte skutočne veľkú komunitu fanúšikov. Bývalá hviezda seriálu Suits mala dokonca vlastný blog o životnom štýle s názvom Tig. Keď sa však dala dokopy s princom Harrym a stala sa súčasťou kráľovskej rodiny, bola nútená svoj profil na Instagrame odstrániť. Rovnako prestala aj blogovať.

Prečítajte si tiež:
Ako si zlepšiť náladu, keď ste mali zlý deň?
Meghan Markle šikovne pozvala na svoju svadbu hviezdy. Prečo?
cheatsheet.com

Ed Sheeran

V decembri 2015 Ed Sheeran oznámil prestávku nielen vo svojej práci, ale aj na sociálnych sieťach. Avšak pred tým, ako vymazal svoje kontá, urobil pre svojich fanúšikov jasné vyhlásenie:  „Posledných päť rokov bolo neuveriteľným dobrodružstvom, ale uvedomil som si, že sa pozerám na svet cez obrazovku a nie vlastnými očami. Rozhodol som sa cestovať a robiť všetko, čo mi chýbalo.”  Ed Sheeran sa po krátkej prestávke vrátil a dokonca vytvoril účet aj pre svoje mačky.

https://www.instagram.com/p/B26r50Ghoc7/

Justin Bieber

Pred tým, ako sa Justin Bieber oženil s Hailey Baldwin, prežil krátke dobrodružstvo so Sofiou Richie, dcérou speváka Lionela Richieho. Jeho fanúšikovia však nesúhlasili ani s jedným z týchto vzťahov, čo mu jasne prejavovali aj v komentároch a správach. V lete 2016 sa spevák rozhodol deaktivovať svoj účet na Instagrame. Vrátil sa až vo februári 2017. A aj keď je v súčasnosti aktívny, vyhýba sa zverejňovaniu osobných fotografií.

Zdroj: Instagram @_justin_lovers

Kelly Marie Tran

Kelly Marie Tran, ktorá je známa tým, že si zahrala Rose Tico v Star Wars, si vymazala svoj účet na Instagrame v júni 2018 po tom, ako ju prenasledovali rasistickí fanúšikovia filmu. V súčasnosti je jej profil na Instagrame stále neaktívny.

Prečítajte si tiež:
Nemajú ani 25 a namiesto piva radšej zvolia minerálku – prečo sú dnes mnohí mladí abstinenti?

Čítajte tiež:

Alžbeta II: Kvôli Meghan Markle musela porušiť starú tradíciu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií