fbpx
Známy americký komik a herec ide do väzenia. Dôvodom má byť sexuálne napadnutie

Známy americký komik a herec ide do väzenia. Dôvodom má byť sexuálne napadnutie

Herec, ktorý si zahral v obľúbenom televíznom seriáli milého a vtipného otecka, je odsúdený na 3 až 10 rokov väzenia!

Osemdesiatjedenročný americký komik a herec Bill Cosby bol v utorok 25. septembra odsúdený na 3 až 10 rokov väzenia. Dôvodom bolo zdrogovanie a znásilnenie vtedajšej priateľky Andrey Constandovej, ku ktorému malo dôjsť ešte v roku 2004.

Herec tak na staré kolená strávi minimálne 3 roky vo väzení a až potom bude môcť požiadať o podmienené prepustenie. Okrem tohto nelichotivého rozsudku musí herec zaplatiť aj súdne poplatky vo výške 25-tisíc dolárov. Do konca života bude zaregistrovaný ako sexuálny útočník a každý mesiac bude musieť absolvovať konzultácie.

Od prepuknutia kampane #MeToo je Bill Cosby prvou celebritou, ktorá je obvinená zo sexuálneho priečinku.

Pre viacerých je táto správa prekvapivá a zdrvujúca, pretože herca poznali ako milého a vtipného otecka zo seriálu “The Cosby Show”.

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-krimi/567016/bill-cosby-musi-kvuli-znasilneni-na-nejmin-tri-roky-za-mrize.html

Foto: https://pxhere.com/en/photo/1379713, https://www.instagram.com/billcosby/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  V Belgicku budú väzňov pripravovať na život na slobode. Otvárajú miniväznice
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)