fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy americký komik a herec ide do väzenia. Dôvodom má byť sexuálne napadnutie

Máte tip? napíšte nám mailom

Herec, ktorý si zahral v obľúbenom televíznom seriáli milého a vtipného otecka, je odsúdený na 3 až 10 rokov väzenia!

Osemdesiatjedenročný americký komik a herec Bill Cosby bol v utorok 25. septembra odsúdený na 3 až 10 rokov väzenia. Dôvodom bolo zdrogovanie a znásilnenie vtedajšej priateľky Andrey Constandovej, ku ktorému malo dôjsť ešte v roku 2004.

Herec tak na staré kolená strávi minimálne 3 roky vo väzení a až potom bude môcť požiadať o podmienené prepustenie. Okrem tohto nelichotivého rozsudku musí herec zaplatiť aj súdne poplatky vo výške 25-tisíc dolárov. Do konca života bude zaregistrovaný ako sexuálny útočník a každý mesiac bude musieť absolvovať konzultácie.

Od prepuknutia kampane #MeToo je Bill Cosby prvou celebritou, ktorá je obvinená zo sexuálneho priečinku.

Pre viacerých je táto správa prekvapivá a zdrvujúca, pretože herca poznali ako milého a vtipného otecka zo seriálu “The Cosby Show”.

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-krimi/567016/bill-cosby-musi-kvuli-znasilneni-na-nejmin-tri-roky-za-mrize.html

Foto: https://pxhere.com/en/photo/1379713, https://www.instagram.com/billcosby/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií