Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy DJ urazil princeznú Charlotte: Čo na to Kate a William?

Napriek tomu, že má Charlotte, dcéra Kate a Williama len 4 roky, na jej adresu sa posmešne vyjadrili už viaceré média či známe osobnosti. Naposledy si neslušnú poznámku o malom dievčatku neodpustil slávny britský DJ, Greg James. Kate a William ho konfrontovali osobne. 

Známy rozhlasový moderátor a DJ, Greg James pri jednom zo svojich pravidelných vysielaní ani vo sne neočakával, že jeho reláciu môžu počúvať aj na kráľovskom dvore. No a keď ho Kate a William pozvali do Kensingtonského paláca, jeho prekvapenie nadobudlo ešte väčšie rozmery. Až do chvíle, kým sa s nimi osobne nestretol…

https://instagram.com/p/B2BgjTuonYO/

Princezná Charlotte prvýkrát v škole

Greg James si mal namiesto uťahovania z princeznej Charlotty, radšej zahryznúť do jazyka. Moderátor britského rozhlasu BBC1 bol nepríjemne prekvapený, keď musel pri návšteve paláca vysvetliť Kate a Williamovi svoje pripomienky k prvému školskému dňu ich dcéry Charlotte.

Podobne ako mnoho iných ľudí, bol aj Greg James prekvapený, keď videl fotografiu, na ktorej princezná Charlotte podáva ruku svojej učiteľke. K posmešným komentárom pridal aj svoju dvojzmyselnú poznámku na adresu dcéry Kate a Williama: „Kto do pekla podáva ruku svojej učiteľke prvý deň?

Urážku malej princeznej si však známy moderátor uvedomil až príliš neskoro. Presnejšie, v momente, keď stál tvárou v tvár obľúbenému kráľovskému páru, počas slávnostného odovzdávania cien v Kensingtonskom paláci, kde bývajú princ William, Kate Middleton a ich tri deti. Tí prišli za Gregom počas slávnosti a otvorene sa ho opýtali na poznámku, ktorú v priamom prenose vo vysielaní povedal: „ Počúvali sme rádio, keď šla Charlotte prvýkrát do školy. A chceme s tebou hovoriť o podávaní rúk“. Kate a William nakoniec Gregovi vysvetlili, že podávanie rúk učiteľom je bežnou súčasťou školského dňa. Zároveň je prejavom úcty a rešpektu.

Nie len princezná Charlotte je terčom posmeškov

Kate a William nakoniec Gregovi vysvetlili, že podávanie rúk učiteľom je bežnou súčasťou školského dňa a zároveň je prejavom úcty a rešpektu.

Princezná Charlotte nie je jediná, ktorá sa v médiách stala terčom výsmechu. V auguste si z jej brata Georga uťahoval americký televízny moderátor. Dôvodom bola záľuba malého princa v klasických tancoch. Tento žart vyvolal silné reakcie medzi verejnosťou a mužmi, ktorí tancujú spoločenské tanca. Moderátor sa za svoj prešľap následne niekoľkokrát ospravedlnil.

Čítajte tiež:

Kate Middleton tvárou novému problému: Prichádza o svoju pravú ruku

Titulná fotka zdroj: www.hellomagazine.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií