fbpx
ŽSR hlásia výluky! Na týchto úsekoch sa cestovanie s vlakmi dočasne skomplikuje

ŽSR hlásia výluky! Na týchto úsekoch sa cestovanie s vlakmi dočasne skomplikuje

ŽSR upozorňuje cestujúcich na výluky. Tí budú mať zabezpečenú náhradnú dopravu.

Železnice Slovenskej republiky ohlásili 2 výluky. V prvom prípade ide o úsek Bánovce nad Ondavou – Hrinište – Trebišov. Tu potrvajú výlukové práce od 9. až 15. júla, v čase od 10:20 do 19:20. Keďže sa jedná o jednosmernú trať, ZSSK cestujúcim zabezpečí náhradu autobusovú prepravu. Druhá výluka sa týka rekonštrukcie výhybky medzi stanicami Zvolen osobná stanica a Zvolen nákladná stanica. Tento úsek sa bude rekonštruovať do 21. júla. 

Zdroj: Flick

“V rámci výluky sa bude opravovať viacero výhybiek vo viacerých etapách v rámci železničnej stanice a jej blízkeho okolia. Práce vykonajú ŽSR spolu s externým dodávateľom. Cestujúci budú prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou,” informovala hovorkyňa ŽSR, Martina Pavliková.

 

 

 

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/715460/zeleznice-hlasia-vyluky-kde-sa-vam-cesta-vlakom-skomplikuje/

Foto: https://www.flickr.com/photos/21560049@N03/8648352090/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slovák sa už nedokáže pozerať na našich politikov. To, čo si dal na plot, je hitom internetu
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.