fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zubná pasta má jedno tajomstvo, ktoré je zdá sa vyriešené! Alebo je to hoax?

Máte tip? napíšte nám mailom

Zubná pasta má jednu záhadu, s ktorou ste možno prišli do kontaktu, možno ste sa ňou aj zaoberali, a možno ste si to ani len nevšimli alebo ste sa nad tým jednoducho nepozastavovali. Niektoré zubné pasty majú svoje označenie na konci tuby, ktoré pri rôznych baleniach mení farbu. Skúste sa ísť do kúpeľne pozrieť na tú svoju zubnú pastu, a možno sa vám pošťastí a práve teraz možno hovoríme aj o nej. Ak sme sa trafili a dnes venujeme článok aj vašej ochrane na zuby, čítajte nasledujúce riadky.

Zubná pasta a jej tajomstvo!

Zubná pasta má farebný “štítok” na mieste, z ktorého väčšinou zbytok pasty vytláčame, aby neostala len tak na zmar. No to označenie tam vraj nie je len tak. Obul sa do toho magazín www.yourfoodcorner.com a zjavne vyriešili tajomstvo označenia. Máme sa báť?

Nie, je to v pohode. Výrobcovia zubnej pasty nám týmto málo známym a nenápadným gestom chcú len povedať zloženie a možné látky, ktoré sa v paste nachádzajú. Výsledky sú takéto:

Prečítajte si tiež:
LucyPug a GoGo si vymenili rannú rutinu, vzniklo z toho perfektné video!

zubná pasta

Červená farba – prirodzený obsah + chemikálie.
Čierna farba – Všetko sú chemikálie.
Modrá farba – prirodzený obsah + liečivá.
Zelená farba – prirodzený obsah.

Tento obrázok koloval na internete dlhšiu chvíľu, až to začala preverovať televízia Markíza, a výsledok je takýto:

Tento HOAX sa  internetom začal znova šíriť

Či je pasta taká, alebo onaká, stále platí, že ochrana zubov a ich čistenie je veľmi dôležitá! 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií