fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zuckerberg na návšteve u pápeža. O čom diskutovali?

Máte tip? napíšte nám mailom

Mark Zuckerberg – zakladateľ Facebooku sa spolu so svojou ženou Pricscilly Chan vydali na cestu do Talianska. Súčasťou výletu bola aj návšteva pápeža Františka.

Určite si z médii zachytil informáciu o nedávnych zemetraseniach v Taliansku. Súčasťou pokojnej diskusie, ktorá sa odohrala vo Vatikáne, bola reč o technológiach a ich využití s cieľom spájania sa s ľuďmi postihnutými chudobou.

papadron

Mark Zuckerberg ponúkol pápežovi Františkovi repliku svojho vlastného dronu. Dron je poháňaný solárnou energiou a má za úlohu spojiť ľudí bez prístupu na internet. Pápež František obdržal iba maketu, a preto sa s dronom zrejme tak skoro nepreletí, nakoľko je pripevnený k stojanu.

Pre vodcu cirkvi sú to naozaj skvelé správy, pretože on sám je na sociálnych sieťach, konkrétne Twitteri, veľmi aktívny. Takmer každodenne sa prostredníctvom nich prihovára k čoraz mladším veriacim.

Zdroje: lagazzettadf.comactualidad.rt.comandroidportal.zoznam.skwebnoviny.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií