fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zuzana Smatanová prekvapila nádhernou skladbou Horou s klipom o slovenskej prírode

Máte tip? napíšte nám mailom

Stromy, živé ruky zeme…

Zuzana Smatanová dnes prekvapila svojich fanúšikov nádhernou skladbou s názvom Horou. Unikátna skladba, ktorou speváčka vyjadruje svoje pocity k slovenskej prírode a horám, si okamžite získala srdcia ľudí. Krásny klip dopĺňajú scény so zvieratami a dokonca pri jednej Zuzana hladká jeleňa. Dalo by sa povedať, že skladba je príbeh. Príbeh, ktorý zachytáva to krásne, ktoré mnohí z nás vnímajú ako samozrejmosť, a ani si neuvedomujú, akú nádheru predstavujú slovenské lesy a hory. Táto skladba zaznie aj v dokumente Krajina bez tieňa, v ktorom ju budeme môcť už čoskoro počuť ako ústrednú skladbu.

“Milí fanúšikovia, predstavujem vám moju novú pieseň a videoklip HOROU 🙂  Je v nej moja láska k lesu, k prírode, kam tak často unikám a naberám energiu… Poďte sa so mnou prejsť horou… 🙂 Šírte, zdieľajte, tešte sa a spievajte… 🙂  ďakujem!! Zu 🙂 , “ napísala na svojej oficiálnej stránke Zuzana.

Zuzana Smatanová – Horou

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií