fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

30 dní na sebe makal ako Thor. Toto je jeho výsledok

Máte tip? napíšte nám mailom

Tento muž si dal zabrať. Po 30-tich dňoch dvíhania činiek vyzerá takto. Za výsledok je vďačný Thorovi, teda Chrisovi Hemsworthovi.

Nemocničné lôžko s človekom vie psychicky poriadne zatočiť. Erik Conover si však povedal, že už nikdy nebude brať svoje zdravie ako samozrejmosť. Hneď ako vyzdravel, pustil sa pomocou aplikácie Chrisa Hemswortha s názvom Centr do 30-dňovej výzvy.

thor
Zábery workoutu Chrisa Hemswortha. Zdroj: youtube.com

Ak neviete, Chris Hemsworth aktuálne hrá Thora pre Marvel. To, ako na sebe pracuje, inšpiruje ľudí po celom svete vrátane Erika. V jeho aplikácii nájdete kompletný plán cvičenia, jedálnička aj meditácie. Aplikácia vám dáva prístup k profesionálnemu Chrisovmu tímu, ktorý mu pomohol dostať sa do formy superhrdinu.

Erik sa rozhodol cvičiť, jesť a meditovať presne podľa návodov aplikácie. Už po 15-tich dňoch cítil obrovský rozdiel. Ako sa mu darilo celý čas? Pozrite si jeho video nižšie a prečítajte si článok o Slovákovi, ktorý trénuje celebrity Marvelu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií