fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovák trénuje tie najväčšie hviezdy: Je to skvelý pocit vidieť vlastné meno na konci filmu od Marvelu

Máte tip? napíšte nám mailom

Vo fitku prinútil Richard Tóth vypotiť sa aj Jamieho Dornana a Dakotu Johnson, ktorí museli zamakať pre film 50 odtieňov sivej.

Richard Tóth sa narodil v Košiciach, kde vyštudoval osemročné športové gymnázium. Po ňom sa rozhodol vycestovať. Medzi krajinami, ktoré navštívil, bolo aj Anglicko, kde si spravil trénerský kurz a začal pracovať ako osobný fitnes tréner. Momentálne žije aj so svojou manželkou v Hollywoode v Kalifornii, kde pracuje s klientmi z filmového šoubiznisu.

View this post on Instagram

@aarontaylorjohnson #bodytransformation

A post shared by Rikki Toth (@23rikki) on

„Mojim prvým klientom z filmovej brandže bol írsky producentský manželský pár Alan Moloney a Orlagh Collins, po ktorých odporúčaní ma oslovil Aaron Taylor-Johnson. Tak sa to všetko rozbehlo,“ hovorí v Richard Tóth rozhovore pre Filmkult.sk.

Aarona Johnsona trénoval pre filmy Godzilla, Kick-Ass, Captain America: Winter Soldier či Avengers 2. Nie je neznáme, že Aaron a Rikki kvôli tréningom bývali v jednej domácnosti necelých päť rokov.

Richard Tóth odviedol veľký kus práce aj s herečkou Elizabeth Olsen, ktorá stvárnila postavu Scarlet Witch vo filme Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War. Aktuálne sú jeho zverencami aj Jude Law a Djimon Hounsou, ktorých pripravuje do filmu Captain Marvel.

Richard Tóth Slovenský tréner celebrít
Rikki a Rlizabeth Olsen. Zdroj: instagram.com/23rikki

Práve Jude Law je podľa Rikkiho najväčším „makačom“, akého mal na starosti. Naopak, najlenivejším je podľa jeho slov Matt Lucas.

„Keď som trénoval Aarona Johnsona pre film Avengers 2, trochu sme to prehnali. Pribral asi 15 kíl svalovej hmoty a zrazu som mal konferenčný hovor od producentov a režiséra. Tí mi na základe fotiek Aaronovho progresu povedali, že musíme spomaliť. Aaron totiž vyzeral až veľmi vypracovane, bol takmer mohutnejší než Thor. To sa vo filme nemohlo stať, pretože Thor je boh,“ prezradil pre televíziu Markíza.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií