fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bezohľadný vodič unikal v Banskej Bystrici policajnej hliadke, na chodníku pritom zrazil troch ľudí

Nehoda sa stala krátko po 15:00 hodine v mestskej časti Sídlisko v Banskej Bystrici.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.1.2023 (Webnoviny.sk) – Hazardná jazda vodiča v Banskej Bystrici sa v piatok skončila dopravnou nehodou, pri ktorej zrazil na chodníku troch chodcov.

Ako informovala banskobystrická krajská polícia na Facebooku, policajná hliadka spozorovala na ceste I/66 vedúcej centrom Banskej Bystrice vodiča osobného auta, ktorého jazda ohrozovala ostatných účastníkov cestnej premávky.

Hliadka sa ho pokúšala zastaviť, no na výzvy polície nereagoval a dal sa na útek. Počas unikania porušil svojou jazdou viacero dopravných predpisov a nerešpektoval ani dopravné značenie.

„Následne s vozidlom havaroval. Po náraze s ďalším vozidlom zišiel mimo cestu, pričom zrazil aj po chodníku idúcich troch chodcov. Rozsah ich zranení zatiaľ ustálený nebol,“ informovala polícia.

Bližšie informácie poskytne neskôr. Nehoda sa stala krátko po 15:00 hodine v mestskej časti Sídlisko v Banskej Bystrici.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Bezohľadný vodič unikal v Banskej Bystrici policajnej hliadke, na chodníku pritom zrazil troch ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií