fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bratislavskí policajti počas akcie „Nájomca“ zadržali desať osôb a zaistili 2 848 dávok heroínu (video)

Policajti vykonali deväť domových prehliadok, tri prehliadky vozidiel a jednu prehliadku pohostinstva.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.5.2023 (SITA.sk) – Bratislavskí policajti počas akcie s krycím názvom “Nájomca” zadržali 10 osôb a zaistili 2 848 dávok heroínu.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, na akci zameranej na drogovú trestnú činnosť sa v stredu 3. mája v skorých ranných hodinách okrem bratislavských policajtov zúčastnili aj príslušníci Národnej protidrogovej jednotky NAKA PPZ, Lynx comanda a Pohotovostných policajných útvarov Nitra, Banská Bystrica a Trenčín.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Policajti vykonali deväť domových prehliadok na uliciach Bučinová, Dudvážska, Kovorobotnícka, Slatinská, Sputniková a Žitavská, tri v bytovom komplexe Pentagon na Stavbárskej ulici, tri prehliadky vozidiel a jednu prehliadku pohostinstva na Bieloruskej ulici. Na mieste zadržali 10 osôb, ktorým vzniesli obvinenie pre drogovú trestnú činnosť, pričom predložia podnet na vydanie návrhu na vzatie všetkých obvinených do väzby.

Viac k témam: akcia “Nájomca”, Domová prehliadka, Drogy, Heroín, Národná protidrogová jednotka
Zdroj: SITA.sk – Bratislavskí policajti počas akcie „Nájomca“ zadržali desať osôb a zaistili 2 848 dávok heroínu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Taraba navrhuje zmeny v prípade trestu prepadnutia majetku, znížiť by sa mohli aj trestné sadzby
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií