fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čelný náraz dvoch áut pri Veľkom Lapáši skončil tragicky, jeden zo šoférov neprežil (foto)

Vodička Fordu Focus sa zrazila so šoférom Volkswagenu Golf.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.3.2023 (SITA.sk) – Čelný náraz dvoch osobných vozidiel neprežila 48-ročná vodička. Tragická nehoda sa stala v utorok 14. marca v popoludňajších hodinách na ceste medzi Veľkým Lapášom a Vrábľami za križovatkou na obec Golianovo smerom na Vráble.

Podľa nitrianskej krajskej polície, ktorá o nehode informuje na sociálnej sieti, 48-ročná vodička Fordu Focus z doposiaľ presne nezistených príčin prešla do protismeru, kde sa čelne zrazila s Volkswagenom Golf.

Vodička Fordu pri dopravnej nehode utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a 27-ročný vodič Golfu sa zranil ťažko. Zranený vodič nebol schopný vykonať dychovú skúšku, preto mu bola odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu. U nebohej bola nariadená pitva.

„Okolnosti dopravnej nehody, miera zavinenia a príčina sú predmetom vyšetrovania nitrianskej dopravnej polície,“ dodala na záver polícia.

Viac k témam: Čelná zrážka, Tragická dopravná nehoda, zrážka dvoch áut
Zdroj: SITA.sk – Čelný náraz dvoch áut pri Veľkom Lapáši skončil tragicky, jeden zo šoférov neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií