fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demokrati dali Dzurindovi férovú ponuku. Nech zavolajú aj o polnoci, hovorí Naď (video)

Zostanú Demokrati „na ocot“?

Máte tip? napíšte nám mailom

23.5.2023 (SITA.sk) – Strana Demokrati je pripravená na ďalšie rokovania o spolupráci s inými stranami, povedal to v utorok na tlačovej besede podpredseda Demokratov Jaroslav Naď. Zdôraznil, že Mikulášovi Dzurindovi (Modrí – Európske Slovensko) a ďalším menším stredopravým stranám dali na nedeľnom rokovaní férovú ponuku na spoluprácu.

„Ponúkli sme naše peniaze do kampane, našu stratégiu, spoločné férové rozdelenie kandidátky a debatu o lídrovi. Čo iné sme ešte mohli ponúknuť? Pravdou je, že oni sa nemali záujem baviť o žiadnych detailoch,“ tvrdí.

Zároveň podotkol, že ich ponuka je stále otvorená, no ak majú Demokrati „zostať na ocot“ a sami bojovať za záujmy Slovenska, tak to budú robiť.

„Kedykoľvek, aj o polnoci nech nám zavolajú. Ale nemôže to byť o tom, že nám Mikuláš Dzurinda týždne hovorí, že ozvem sa, a potom, keď sa ozve dva dni pred termínom, tak povie, že neskoro ste nás zavolali,“ povedal Naď.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Keďže predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) zmenil svoje stanovisko a nevyhlási voľby v najskoršom možnom termíne, ale naopak, v najneskoršom, majú strany ešte priestor na rokovania.

Prečítajte si tiež:
Opatrenia na hraniciach nie sú podľa Káčera namierené špecificky proti Slovensku, sme pripravení ponúknuť pomoc aj Maďarsku

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Spolupráca
Zdroj: SITA.sk – Demokrati dali Dzurindovi férovú ponuku. Nech zavolajú aj o polnoci, hovorí Naď (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií