fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demokrati vyzvali Žilinku na zásah voči nahrávkam Fica, získava ich nelegálne a účelovo strihá (video)

Robert Fico podľa Kristiána Čekovského manipuluje, vyhráža sa OČTK a „vytrháva korene slovenskej demokracie”, aby zachránil sám seba a svojich ľudí.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.4.2023 (SITA.sk) – Strana Demokrati vyzvala generálneho prokurátora Maroša Žilinku, aby sa postavil pred verejnosť a zasiahol vo veci nahrávok, ktoré zverejňuje strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD). Ako ďalej na tlačovej besede uviedol dočasne poverený premiér a predseda Demokratov Eduard Heger, Žilinka sa len pasívne pozerá na to, čo prevádza predseda Smeru-SD Robert Fico.

Nahrávky sú zmanipulované

Heger tvrdí, že Ficovi nezapadalo do jeho mentálneho sveta, keď súčasná vláda rozviazala ruky orgánom činným v trestnom konaní (OČTK).

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Každý deň sa ukazuje, že nahrávky sú zmanipulované a prispôsobuje si ich tak, aby naklonil verejnú mienku. Prirodzená reakcia veľkého počtu obyvateľov je, že cítia ohrozenie demokracie,” povedal.

Kauza Gorila

Predseda Smeru-SD Robert Fico disponuje nahrávkami, ku ktorým sa nemá ako dostať legálnym spôsobom. Účelovo ich strihá, aby nebol známy celý kontext, čím klame svojich voličov a ostatných občanov,“ uviedol nezaradený poslanec Národnej rady SR a člen predsedníctva Demokratov Kristián Čekovský.

Prečítajte si tiež:
Na zabezpečenie návštevy prvej dámy USA Jill Bidenovej nasadilo ministerstvo vnútra stovky policajtov

Dodal, že Fico takto manipuluje, vyhráža sa OČTK a „vytrháva korene slovenskej demokracie”, aby zachránil sám seba a svojich ľudí. „Doteraz sa nikdy nevyjadril k nahrávke z kauzy Gorila, kde hlas podobný jeho hovorí o rozparcelovaní Slovenska oligarchami,” doplnil Čekovský.

Viac k témam: Generálny prokurátor, Kauza Gorila, nahrávky, Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Demokrati vyzvali Žilinku na zásah voči nahrávkam Fica, získava ich nelegálne a účelovo strihá (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií