fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Deti o únoscoch v bielej dodávke v Miloslavove klamali, polícia hovorí o podobnosti s bratislavským prípadom

Rovnako ako v prvom prípade išlo podľa polície o príbeh, ktorý si deti a mladiství vymysleli.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.3.2023 (SITA.sk) – Príbeh o bielej dodávke unášajúcej deti v Miloslavove v okrese Senec sa podľa polície nepotvrdil. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, rovnako ako v prípade informácií o dodávke unášajúcej dievčatá v Bratislave išlo o príbeh, ktorý si deti a mladiství vymysleli.

Oznámenie o bielej dodávke, ktorej posádka údajne chcela uniesť chlapca v Miloslavove, prijali seneckí policajti 1. marca.

„Policajti prípad nepodcenili a venovali mu náležitú pozornosť, v rámci ktorej vykonali množstvo úkonov. Ich výsledkom bolo objasnenie prípadu s jasným záverom – k pokusu o únos chlapca ani v tomto prípade neprišlo,” uviedla hovorkyňa.

Viac k témam: Pokus o únos
Zdroj: SITA.sk – Deti o únoscoch v bielej dodávke v Miloslavove klamali, polícia hovorí o podobnosti s bratislavským prípadom © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií