Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcete mať dokonalé pery bez plastického zákroku? Slovenka odhaľuje tajomstvo optického zväčšenia pier

Prirodzene krásne pery sú dar. Ak ale patríte k ženám, ktoré majú od prírody príliš úzke pery, existuje jednoduchý spôsob, ako si ich opticky zväčšiť.

Pokračovanie pod reklamou

V súčasnosti letí prirodzenosť, čo však vôbec neznamená, že by žena mala ísť na ulicu úplne nenalíčená. Mnohé to berú ako záľubu v sebazdokonaľovaní, pričom make-up nemusí pôsobiť vulgárne ani príliš vyzývavo. Na špeciálne udalosti, akým je ples či svadba, je potrebné nalíčiť sa reprezentatívne, ale zároveň to neprehnať. Môžeme sa inšpirovať nespočetným množstvom videí, vďaka ktorým sa naučíme vytvoriť si na nádherné mihalnice či obočie. V tomto článku sa pozrieme na to, ako si pery zväčšiť bez akéhokoľvek plastického zákroku.

Pokračovanie pod reklamou
Zdroj: Youtube/Malena's Beauty
Zdroj: Youtube/Malena’s Beauty

Ako si opticky zväčšiť pery?

Prvým krokom nie je hydratácia v podobe balzamu, ale použitie highlighteru, ktorý oblasť okolo pier ihneď rozžiari. I keď poznáme mnoho značiek, rozhodnite sa až po prečítaní recenzií na určitý produkt – nielen na základe odporúčaní od kamarátok. Každý výrobok je vhodný na iný druh pleti. Druhý krok spočíva v kontúrovaní vonkajšej línie pier.

Pozor by ste si mali dať na voľbu vhodného odtieňa kontúrovania. Odporúča sa využiť bledšia kávová hnedá, aby pery nevyzerali ako špinavé od čokolády. Alebo o niečo tmavší odtieň, ako majú vaše pery. A to hlavne z dôvodu, že podobnú farbu nemusíte nakoniec obtiahnuť rúžom, ako je to pri hnedkastej farbe, ktorá pery vyplní, ale nevyzerá až tak naturálne. Kontúrka je teda vhodná aj z dôvodu prirodzenosti. Na rozdiel od rúžu si ňou môžete nakresliť čiaru i nad pôvodnou prirodzenou líniou, čím si pery ihneď zväčšíte.

Našťastie na trhu momentálne nájdeme aj rúže, ktoré vyzerajú luxusne a vydržia aj celý deň. Ak túžite po dlhotrvajúcom vzhľade plných pier, stavte na matné rúže s dlhotrvajúcim efektom. Ani tento postup ešte nie je konečný. Potrebné je dbať i na správnu farbu rúžu. Bledá opticky zväčšuje, zatiaľ čo tmavá zužuje, rovnako ako pri oblečení.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií