fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Enviropolicajti zadržali troch Čechov, prevážali nelegálne uloveného medveďa (foto)

Na základe zatiaľ zistených skutočností bolo začaté trestné stíhanie pre trestný činy porušovania ochrany rastlín a živočíchov.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.4.2023 (SITA.sk) – Žilinskí enviropolicajti zadržali troch občanov Českej republiky, ktorí vo svojom motorovom vozidle prevážali nelegálne ulovenú samicu medveďa hnedého. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

Na základe zatiaľ zistených skutočností bolo začaté trestné stíhanie pre trestný činy porušovania ochrany rastlín a živočíchov. Páchateľom v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov,” uviedla polícia s dodatkom, že na prípade sa momentálne intenzívne pracuje a nie je možné uviesť bližšie podrobnosti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Envirokriminalita, Nelegálna činnosť, Ochranári zvierat
Zdroj: SITA.sk – Enviropolicajti zadržali troch Čechov, prevážali nelegálne uloveného medveďa (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií