fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Herec Tom Sizemore z filmu Zachráňte vojaka Ryana je v kritickom stave, bojuje o život

Jeho hovorca to potvrdil spravodajskému portálu CNN.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.2.2023 (SITA.sk) – Americký herec Tom Sizemore je po mozgovej aneuryzme na oddelení intenzívnej starostlivosti v nemocnici. Jeho hovorca to potvrdil spravodajskému portálu CNN.

Šesťdesiatjedenročný rodák z Detroitu je v kritickom stave, „v situácii počkáme a uvidíme“, vyjadril sa Charles Lago s tým, že jeho rodina čaká na nové informácie a zatiaľ žiadne nie sú.

Thomas Edward Sizemore Jr. je známy predovšetkým zo snímok Takí normálni zabijaci (1994), Neľútostný súboj (1995), Zachráňte vojaka Ryana (1998), Pearl Harbor (2001) alebo Čierny jastrab zostrelený (2001). Za televízny film Ochrana svedkov (1999) si vyslúžil nomináciu na Zlatý Glóbus. V období 2011 až 2012 sa objavil v seriáli Hawaii 5.0 (2010) a v roku 2017 účinkoval v nových častiach Mestečka Twin Peaks. Herec je tiež známy pre početné problémy so zákonom.

Viac k témam: Hospitalizácia
Zdroj: SITA.sk – Herec Tom Sizemore z filmu Zachráňte vojaka Ryana je v kritickom stave, bojuje o život © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií